Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Іванов Юрій Іванович; Вінн. облрада, голова (04.2002-04.06).
Н. 30.01.1944 (м.Свободний, Хабаровський край, Росія); рос.; батько Іван Андрійович (1914-1994); мати Ганна Іванівна (1916-2001); дружина Тамара Іванівна (1945) - пенс.; син Костянтин (1970-2004); син Олег (1972) - підприємець.
Осв.: Чернів. індустр. тех-м (1958-62), технік-механік, "Устатковання промисловості буд. матеріалів"; Одес. інж.-буд. ін-т (1963-72), інж.-будівельник, "Теплопостачання та вентиляція".
03.2006 канд. в нар. деп. України від Народного блоку Литвина, N 132 в списку. На час виборів: голова Вінн. облради, чл. НП.
09.-11.1962 - слюсар, Чернів. комбінат хлібопродуктів. 11.1962-11.63 - слюсар, Чернів. текстильний комбінат. 12.1963-08.66 - служба в армії. 09.1966-01.67 - ґазозварник, 01.1967-02.70 - майстер, 02.-07.1970 - виконроб сантехдільниці N 1, 07.1970-10.71 - ст. інженер дільниці підготовки виробництва, 10.1971-11.73 - заст. начальника, Чернів. буд. управління N 535, м.Чернівці. 11.1973-04.76 - гол. інженер, 04.1976-07.79 - начальник, Вінн. спеціалізоване упр. N 524, м.Вінниця. 07.1979-10.80 - гол. технолог, трест "Подільськпроммонтаж", м.Вінниця. 10.1980-03.85 - директор, Вінн. обл. підприємство тепломереж "Вінницятепломережа" управління житлового госп. Вінн. облвиконкому. 03.1985-04.86 - заст. голови, 04.1986-11.87 - 1-й заст. голови, 11.1987-03.90 - голова, виконком Вінн. міськради нар. деп. 03.1990-12.91 - заст. начальника Гол. планово-ек. управління Вінн. облвиконкому, начальник комплексу науково-тех. проґресу та міжгалузевих виробництв. 12.1991-08.94 - ґен. директор, НВО "Свій дім", м.Вінниця. 08.1994-10.95 - заст. голови з виконавчої роботи - начальник упр. економіки, виконком Вінн. облради нар. деп. 10.1995-07.96 - заст. голови - начальник упр. економіки, 07.1996-11.99 - 1-й заст. голови, начальник упр. економіки, 11.1999-07.05.2002 - голова, Вінн. облдержадмін. Чл. Політради НДП (12.2002-05), чл. НП.
Держ. службовець 1-го ранґу (12.1999). Медаль "За доблесну працю. На ознаменування 100-річчя з дня народження В.І.Леніна" (1970). Орден "За заслуги" III (2000), II ст. (01.2006). Почесна грамота КМ України (2003).
Захопл.: риболовля.
Контакти:


Роздрукувати довідку