Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2019

Дата оновлення БД 21.07.2019

Іванчо Іван Васильович; кол. нар. деп. України.
Н. 04.07.1946 (м.Мукачеве, Закарп. обл.); укр.; дружина Галина Григорівна (1952) - гол. бухгалтер ТОВ "Стефгал"; син Олексій (1975) - директор ТОВ "Енергоресурси"; дочка Наталія (1980).
Осв.: Ужгород. держ. ун-т (1969-74), економіст, "Економіка і планування".
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 69 в списку. На час виборів: голова Закарп. облради, б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), чл. Ком-ту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (з 06.2002).
09.1964-10.65 - слюсар, Мукачівський верстатобуд. з-д ім. С.М.Кірова. 10.1965-07.68 - служба в армії, в/ч 31649. 08.1968-04.72 - слюсар, інж.-технолог, секр. ком-ту комсомолу, Мукачівський верстатобуд. з-д ім. С.М.Кірова. 04.1972-01.78 - інстр., заст. зав. відділу, зав. відділу робітничої та селянської молоді, 2-й секр., Закарп. ОК ЛКСМУ. 01.-11.1978 - інстр. відділу орг.-партійної роботи, Закарп. ОК КПУ. 11.1978-06.84 - секр., 2-й секр., Берегівський РК КПУ. 06.1984-04.92 - голова, Берегівська райрада нар. деп. і виконком. 04.1992-07.94 - нач. упр. зовнішніх ек. зв'язків, Закарп. облдержадмін. 07.1994-08.95 - 1-й заст. голови з виконавчої роботи, Закарп. облрада нар. деп. 08.1995-04.98 - 1-й заст. голови, Закарп. облдержадмін. 04.1998-04.2002 - голова, Закарп. облрада. Був Ґен. Консулом України в м.Ніредьгазі. Був чл. Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005).
Почесна грамота КМ України (05.1998). Держ. службовець I ранґу (02.1999). Засл. економіст України (06.2000). Орден "За заслуги" III ст. (08.2008).
Володіє угор. мовою.
Захопл.: полювання, садівництво, виноградарство.
Контакти:


Роздрукувати довідку