Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
18.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Клюєв Андрій Петрович, к.тех.н. (1989); Адміністрація Президента України, Глава (24.01.2014-26.02.14); заст. голови Партії реґіонів (з 04.2008).
Н. 12.08.1964 (м.Донецьк); дружина Жанна Вікторівна (1964) - заст. ґен. директора корпорації "Укрпідшипник"; сини Богдан (1985), Кирил (1995), Сергій (2003).
Осв.: Донец. політех. ін-т, гірничий ф-т (1986), "Автоматизація та комплексна механізація розробки родовищ корисних копалин", гірничий інженер.
Нар. деп. України 6 склик. з 11.2007 від Партії реґіонів, N 14 в списку. На час виборів: Віце-прем'єр-міністр України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007). Заст. голови фракції Партії реґіонів (з 12.2007), чл. Ком-ту з питань правової політики (з 12.2007). Склав деп. повноваження 11.03.2010.
Нар. деп. України 5 склик. 04.-09.2006 від Партії реґіонів, N 14 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (07.-09.2006), заст. голови фракції Партії реґіонів (05.-09.2006). Склав деп. повноваження 12.09.2006.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 46, Донец. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "За єдину Україну!". За 64.26%, 8 суперн. На час виборів: заст. голови Донец. облдержадмін., член Партії реґіонів. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), чл. фракції "Реґіони України" (06.2002-09.05), чл. фракції Партії реґіонів "Реґіони України" (з 09.2005), голова Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 06.2002).
07.1983 - підземний гірник, шахта ім. О.Ф.Засядька, м.Донецьк. 06.-07.1984 - учень гірника очисного вибою, гірничий майстер, шахта ім. М.Горького, м.Донецьк. 09.1981-07.86 - студент, Донец. політех. ін-т. 08.-12.1986 - заст. нач. дільниці шахтного транспорту, шахта "Білоріченська" ВО "Ворошиловградвугілля", смт Білоріченський. 12.1986-12.89 - аспірант, 01.1990-01.91 - н.п., Донец. політех. ін-т. 01.-11.1991 - тех. директор, об'єднання "Шельф", м.Донецьк. 11.1991-11.93 - президент, АТ "Промкомсервіс", м.Шахтарськ Донец. обл. 11.1993-11.94 - ґен. директор, АТ "Укрпідшипник", м.Донецьк. 11.1994-11.95 - заст. голови з виконавчої роботи, Донец. облрада нар. деп. 11.1995-04.96 - заст. голови з питань розвитку ринкових відносин, приватизації, реформування економіки та праці, вугільної пром., Донец. облдержадмін. 02.1996-01.98 - 1-й заст. голови, Донец. міськвиконком; 1-й заст. Донец. міського голови. 02.1998-04.2002 - заст. голови з питань політико-правової роботи, заст. голови з питань розвитку територій та зовнішньоекономічних зв'язків, виробництва товарів народного споживання, Донец. облдержадмін. 10.12.2003-29.12.04 - Віце-прем'єр-міністр України. 04.08.2006-18.12.07 - Віце-прем'єр-міністр України. 11.03.-09.12.2010 - 1-й віце-прем'єр-міністр України. 09.12.2010-14.02.12 - 1-й віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України. 14.02.2012-24.01.14 - Секретар, Рада нац. безпеки і оборони України.
1-й заст. голови Партії реґіонів (12.2001-04.03); секретар Політради Партії реґіонів (04.2003-04.08). Деп. Донец. міськради (1996-2002). Президент Федерації боксу в Донец. обл. (з 03.2000).
Орден "За заслуги" III (05.1999), II ст. (08.2004). Почесна грамота ВР України (10.2005).
Автор 6 наук. праць, 8 винаходів.
Володіє анґл. мовою.
Захопл.: спорт.
Контакти:


Роздрукувати довідку