Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Костусєв Олексій Олексійович, д.ек.н. (2004), доц. (1987), чл. Партії реґіонів (з 11.2005); Одес. міський голова (11.2010-11.13); чл. Президії Партії реґіонів (з 04.2008).

Н. 29.06.1954 (м.Невельськ, Сахалінська обл., Росія); рос.; батько Олексій Олексійович (1928-1983) - кап. 1-го ранґу, моряк-прикордонник; мати Віолла Олексіївна (1932) - лікар; дружина Ірина Василівна (1965) - інженер; дочка Віола (1988).

Осв.: Одес. ін-т нар. господарства (1971-75), економіст; док. дис. "Методологічні засади формування ефективного конкурентного середовища в економіці України" (Одес. держ. ек. ун-т, 2004).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-05.10 від Партії реґіонів, N 30 в списку. На час виборів: Голова Антимонопольного ком-ту України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007), голова підкомітету з питань ек. конкуренції та антимонопольної політики. Склав деп. повноваження 21.05.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.-10.2006 від Партії реґіонів, N 29 в списку. На час виборів: Голова Антимонопольного комітету України. Чл. Ком-ту з питань бюджету (07.-10.2006), чл. фракції Партії реґіонів (05.-10.2006). Склав деп. повноваження 05.10.2006.

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-12.2001 від СПУ-СелПУ, N 20 в списку. На час виборів: президент Благодійного фонду ім. Б.Дерев'янка (м.Одеса). Голова підком-ту енергетики та енергозбереження Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (07.1998-02.2000); голова Ком-ту з питань ек. політики, управління нар. госп., власності та інвестицій (02.2000-12.01). Склав деп. повноваження 14.12.2001.

08.1975-01.91 - м.н.п., аспір., асистент, ст. викладач, доц., зав. катедри соціально-політ. теорії, Одес. ін-т інженерів морського флоту. 1976-77 - служба в армії. 01.1991-01.93 - зав. відділу, заст. голови з економічних питань, Київський райвиконком м.Одеси. 01.1993-07.94 - голова, Одес. міський ком-т приватизації. 21.06.2001-23.05.08 - Голова, Антимонопольний ком-т України. 01.04.-14.12.2010 - Голова, Антимонопольний ком-т України.

Держ. службовець 1-го ранґу (09.2001). Засл. економіст України (11.2002). Орден "За заслуги" ІІІ (01.2001), II  (05.2004), I ст. (08.2011). Почесна грамота КМ України (06.2004). Орден Св. Рівноапостольного великого князя Володимира III (04.2001), II ст. (06.2006).

Автор близько 150 наукових і навчально-метод. робіт, зокрема монографій: "Політика та політологія" (1998), "Конкурентна політика в Україні" (2004), книги "Однажды в Одессе..." (2002).

Захопл.: історія.

Контакти:


Роздрукувати довідку