Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Крупко Петро Миколайович; Міністр КМ України (18.12.2007-11.03.10); заст. голови Коорд. ради з питань держ. служби при Президентові України (з 07.2005).
Н. 05.03.1958 (с.Бондарі, Козелецький р-н, Черніг. обл.); дружина Євгенія Максимівна (1958).
Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка (1981), юрист, Правознавство"; Київ. ін-т нар. госп. (1986-90), економіст, "Ек. і соц. планування"; Ін-т держ. управління і самоврядування при КМ України (1992-93), маґістр держ. управління.
Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від Блоку Ю.Тимошенко, N 118 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, б/п. Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.-12.2007). Склав деп. повноваження 19.12.2007.
08.1973-07.76 - учень, Черніг. юрид. тех-м. 08.1976-09.81 - студент, Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. 11.1981-12.88 - референт, нач. відділу, 12.1988-10.90 - заст. нач. відділу, гол. спеціаліст Гол. планово-ек. управління, виконком Київ. міськради. З 10.1990 - пров. спеціаліст, гол. спеціаліст юрид. відділу, Упр. справами РМ України; заст. зав., 1-й заст. зав. Юрид. відділу, 09.-11.1996 - 1-й заст. нач., 11.1996-01.2000 - нач. Юрид. упр., КМ України. 01.2000-06.01 - заст. Урядового секретаря КМ України - директор Юрид. департаменту, 05.2001-07.03 - заст. Держ. секретаря КМ України. 01.2000-03.05 - директор Юрид. департаменту, Секретаріат КМ України. 07.2003-02.05 - заст. Міністра КМ України, 02.-03.2005 - 1-й заст. Міністра КМ України. 23.03.-27.09.2005 - Міністр КМ України. 10.2005-02.07 - 1-й заст. Міністра, Мін-во юстиції України.
Держ. службовець 1-го ранґу (12.2002).
Засл. юрист України (10.1997). Почесна грамота КМ України (12.2000). Орден "За заслуги" III ст. (08.2001). Орден Данила Галицького (06.2008).


Роздрукувати довідку