Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Сибірцев Василь Іванович; Кіровогр. облдержадмін., заст. голови з питань будівництва, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (12.2007-04.10).
Н. 16.05.1950 (с.Черняхівка, Кіровоградський р-н, Кіровогр. обл.); укр.; дружина Лілія Анатоліївна (1950) - інж.-будівельник.
Осв.: Криворізький гірничо-рудний ін-т (1973-79), інж.-будівельник, "Пром. і цивільне будівництво".
09.1965-03.69 - учень, Кіровогр. буд. тех-м. 03.-05.1969 - майстер, спеціалізоване буд. упр. "Житлобуд" тресту "Кіровоградпромбуд", м.Кіровоград. 05.1969-08.71 - служба в армії. 08.1971-03.74 - майстер, виконроб, спец. буд. управління "Житлобуд" тресту "Кіровоградпромбуд", м.Кіровоград. 03.1974-01.80 - гол. інженер, нач. відділу капітального будівництва, Кіровогр. р-не упр. с. г. 01.1980-05.81 - гол. інженер ПМК N 137, трест "Кіровоградсільбуд". 10.1981-01.86 - голова правління, Кіровогр. обл. міжколгоспне об'єднання з будівництва. 01.-06.1986 - в.о. голови правл., 06.1986-08.87 - голова правління, 08.1987-02.88 - нач. кошторисно-договірного відділу, обласне кооперативно-держ. об'єднання з агропром. будівництва "Кіровоградоблагробуд". 02.-11.1988 - заст. ґен. директора з капітального будівництва, ВО "Червона Зірка", м.Кіровоград. 11.1988-05.90 - гол. спеціаліст, нач. відділу координації будівництва, планування підрядних робіт Гол. планово-економічного упр., Кіровогр. облвиконком. 05.1990-01.91 - 1-й заст. голови, 01.1991-03.92 - заст. голови міськвиконкому - нач. упр. з економічного і соціального розвитку, 03.-07.1992 - в.о. 1-го заст. голови, 07.1992-12.96 - 1-й заст. голови, Кіровогр. міськвиконком. 12.1996-12.99 - 1-й заст. голови, Кіровогр. облдержадмін. 10.12.1999-28.04.2006 - голова, Кіровогр. облрада.
Посадова особа місцевого самоврядування 1-го ранґу.
Орден "За заслуги" III (2000), II ст. (08.2004). Медаль "За військову доблесть" (1970). Почесна відзнака МНС України (1999). Почесна грамота ВР України (2002). Почесна грамота КМ України (02.2004).
Контакти:


Роздрукувати довідку