Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
12.12.2018

Дата оновлення БД 11.12.2018

Скубашевський Станіслав Валеріанович; кол. нар. деп. України.

Н. 30.05.1949 (с.Голенищеве, Чемеровецький р-н, Хмельн. обл.); укр.; батько Валеріан Антонович (1918-2003); мати Вікторія Станіславівна (1924-2002); дружина Галина Михайлівна (1948) - пенс.; дочка Ольга (1974) - доц. Нац. пед. ун-ту ім. М.Драгоманова; дочка Тетяна (1979) - директор з навчання ТОВ "Освіта", м.Київ.

Осв.: Донецький політех. ін-т, мех. ф-т (1966-76), інженер-механік, "Технічне устатковання заводів чорної металургії".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 14 в списку. На час виборів: заст. Глави Адмін. Президента України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань Реґламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності ВР України (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 118 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань Реґламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (з 12.2007). Склав деп. повноваження 12.03.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 95 в списку. На час виборів: заступник ґен. директора ЗАТ "Страхова компанія "Класичне страхування", чл. ПР. Чл. Ком-ту з питань Реґламенту, депутатської етики та забезпечення діяльності Верховної Ради України (з 07.2006), чл. фракції Партії реґіонів (з 05.2006).

10.1966-01.68 - робітник, Донец. філія "Гіпроград". 03.-11.1968 - тесляр ремонтно-мех. цеху, Донец. з-д точного машинобудування. 12.1968-11.70 - служба в армії. 12.1970-05.73 - секретар ком-ту комсомолу, ТУ N 51 м.Донецька. 05.1973-05.77 - зав. відділу комсомольських організацій, 2-й секретар, Ворошиловський РК ЛКСМУ м.Донецька. 05.1977-11.80 - інструктор оргвідділу, Донец. МК КПУ. 11.1980-08.82 - зав. оргвідділу, Будьонівський РК КПУ м.Донецька. 08.1982-04.83 - заст. нач. плавильного цеху, заст. гол. інженера з охорони праці та природи, Донец. ВО "Донецьквторколірметал". 04.1983-09.90 - 2-й секретар, 1-й секретар, Будьонівський РК КПУ м.Донецька. 09.1990-08.94 - голова, Будьонівська райрада м.Донецька. 08.1994-10.95 - заст. голови з виконавчої роботи, Донец. облрада нар. деп. 10.1995-08.96 - заст. голови, Донец. облдержадмін. 08.-09.1996 - директор з виробництва, АТЗТ "РаДон", м.Донецьк. 10.1996-05.98 - консультант нар. деп. України, Секретаріат ВР України. 05.-07.1998 - заст. кер. секретаріату, 07.1998-11.99 - кер. секретаріату, 11.1999-09.2001 - кер. апарату, 09.2001-11.02 - заст. голови, кер. апарату, Донец. облдержадмін. 11.2002-01.05 - кер., Служба Прем'єр-міністра України. 03.2005-04.06 - заступник ґен. директора, ЗАТ "Страхова компанія "Класичне страхування".02.2010-04.11 - заст. Глави - кер. Гол. упр. з питань реґіональної та кадр. політики, 04.2011-12.12 - заст. Глави, Адмін. Президента України. Радник Президента України (поза штатом) (01.2013-02.14). Чл. Партії реґіонів (з 2001), чл. Президії Партії реґіонів (з 04.2008).

Орден "За заслуги" III ст. (06.1999). Засл. економіст України (06.2003). Почесна грамота КМ України (05.2004). Держ. службовець 2-го ранґу (11.2003).



Роздрукувати довідку