Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Смирнов Юрій Олександрович, ґен.-полк. міліції (1999); кол. Міністр внутрішніх справ України; Приватбанк", заст. голови правління (06.2005-10.08).
Н. 17.08.1948 (м.Буй, Костромська обл., Росія); рос.; дружина Ірина Вікторівна (1951); має 2 дочок.
Осв.: Харків. юрид. ін-т (1966-70), "Правознавство".
02.1964-02.65 - робітник, Будівельно-монтажний поїзд N 364 Північнокавказ. залізниці. 02.1965-09.66 - верстатник, З-д буд. матеріалів і деталей тресту "Промбудматеріали", м.Ставрополь. 09.1966-03.70 - студент, Харків. юрид. ін-т. 03.-11.1970 - слідчий, Відділ внутр. справ Київського райвиконкому м.Харкова. 11.1970-11.71 - служба в армії. 12.1971-03.72 - слідчий, Відділ внутрішніх справ Комінтернівського райвиконкому м.Харкова. 03.1972-06.75 - інспектор, ст. інспектор інспекції з особового складу, 06.1975-11.85 - нач. відділення, заст. начальника відділу кадрів, УВС Харків. облвиконкому. 11.1985-02.88 - начальник, Відділ внутр. справ Жовтневого райвиконкому м.Харкова. 02.1988-06.92 - начальник Упр. карного розшуку, 06.1992-11.94 - заст. начальника УВС - начальник слідчого управління, УВС Харків. обл. 11.1994-05.97 - начальник, Упр. МВС України в Луган. обл. 05.1997-05.2000 - заст. Міністра у південно-східному реґіоні - начальник Упр. МВС у Дніпроп. обл., МВС України. 05.2000-03.2001 - заст. Міністра - начальник Гол. упр. МВС України в м.Києві. 26.03.2001-27.08.03 - Міністр внутрішніх справ України. 08.2003-11.04 - радник Президента України. 11.2004-01.05 - заст. Секретаря, Рада нац. безпеки і оборони України.
Нагрудні знаки "Відмінник міліції" (1975), "За відмінну службу в МВС" (1980), "За відзнаку на службі" II ст. (1982), "Шахтарська слава" III (1995), II (1996), I ст. (1997, Мін-во вугільної пром. України), Почесний знак МВС України (1995), "За відзнаку в службі" I ст. (2000). Медалі "50 років радянської міліції" (1967), "За бездоганну службу" III ст. (1981), II ст. (1986), медаль Жукова (1998), "За заслуги" III ст. (1999, Укр. спілка ветеранів Афганістану). Орден "За заслуги" ІІІ (12.1996), II (08.1998), I ст. (08.2003). Орден Данила Галицького (08.208). Відзнака "Хрест слави" (1998). Ґен.-л. міліції (08.1997). Засл. юрист України (12.2002). Почесна грамота КМ України (08.2003).
Контакти:


Роздрукувати довідку