Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.02.2019

Дата оновлення БД 21.02.2019

Фесун Никанор Артемович; Старокостянтинівська райрада, гол. (04.1998-99).
Н. 10.11.1941 (с.Решнівка, Старокостянтинівський р-н, Хмельн. обл.); укр.; батько Артем Каленикович (1915-1992) і мати Марта Іванівна (1918-1998) - колгоспники; дружина Раїса Родіонівна (1949) - бібліотекар, економіст центру зайнятості; син Василь (1969) - військовосл.; син Сергій (1973) - аспір.
Осв. Укр. с.-г. акад., ек. ф-т (1963-68), вчений агроном-економіст.
Нар. деп. України 12 склик. з 04.1990 (2-й тур) до 04.1994, Старокостянтинівський виб. окр. N 413, Хмельн. обл. Чл. Комісії з питань планування, бюджету, фінансів і цін. Ґрупи "Аграрники", "Рада". На час виборів: Старокостянт. РК КПУ, 1-й секр. Працював: Старокостянтинівський РК КПУ, 1-й секр. 03.1968-11.69 - гол. економіст, колгосп ім. Радянської армії, с.Решнівка. 11.1969-10.70 - заст. гол., колгосп ім. Володарського, с.Старий Остропіль Старокостянтинівського р-ну. 10.1970-11.75 - гол., колгосп ім. Островського, с.Зеленці Старокостянтинівського р-ну. 11.1975-12.78 - гол., колгосп ім. Дзержинського, с.Пеньки Старокостянтинівського р-ну. 12.1978-06.85 - секр., Старокостянтинівський РК КПУ. 06.1985-07.87 - нач., Старокостянтинівське упр. с. г. 07.1987-04.90 - 1-й заст. нач., Хмельн. обл. упр. с. г. 04.1990-09.91 - 1-й секр., Старокостянтинівський РК КПУ. 10.1991-04.98 - нач., Старокостянтинівське упр. с. г. Чл. КПРС (1967-91). Орден "Знак Пошани". Захопл.: футбол. Помер.


Роздрукувати довідку