Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.11.2018

Дата оновлення БД 17.11.2018

Юрченко Анатолій Петрович, к.с.-г.н. (2004); кол. нар. деп. України.
Н. 27.07.1948 (с.Горошків, Тетіївський р-н, Київ. обл.); укр.; батько Петро Іванович (1929) - пенс.; мати Марія Платонівна (1930-1968); дружина Віра Романівна (1951) - учит.; дочки Марина і Вікторія (1990).
Осв.: Укр. с.-г. академія, зоотех. ф-т (1971), вчений зоотехнік; ВПШ при ЦК КПУ (1988), "Партійне і радянське будівництво"; канд. дис. "Використання спеціалізованих м'ясних порід вітчизняної і зарубіжної селекції для підвищення продуктивності свиней" (Нац. аграрний ун-т, 2004).
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 06.1992, Скадовський виб. окр. N 402, Херсон. обл. Чл. Комісії з питань АПК.
08.1966-09.71 - студент, Укр. с.-г. академія. 08.1971-10.73 - ком. мотострілецького взводу, ком. роти, в/ч 35872. 10.1973-03.76 - гол. зоотехнік, радгосп ім. Покришева Голопристанського р-ну. 03.1976-09.77 - гол. зоотехнік, Херсон. радгоспвинтрест. 09.1977-07.83 - інстр. с.-г. відділу, 07.1983-03.85 - інстр. відділу с. г. та харч. пром., Херсон. ОК КПУ. 03.1985-11.88 - голова виконкому, Голопристанська райрада нар. деп. 11.1988-03.91 - 1-й секр., Голопристанський РК КПУ. З 03.1990 - голова Голопристанської райради, 03.1991-04.92 - голова ради і виконкому, Голопристанська райрада нар. деп. 04.1992-07.94 - Пред. Президента України в Голопристанському р-ні. 07.-08.1994 - радник голови, Херсон. облрада нар. деп. 08.1994-02.2000 - голова правління, ВАТ "Підприємство "Облагропостач". 02.2000-01.2001 - 1-й заст. голови, Херсон. облдержадмін. 01.-06.2001 - директор Херсон. філії, 06.-12.2001 - радник голови правл., КБ "Брокбізнесбанк". 12.2001-05.02 - заст. голови, Херсон. облдержадмін. 10.05.-10.2002 - голова, Херсон. облрада. 21.05.2002-05.07.04 - голова, Херсон. облдержадмін. 02.11.2004-18.08.05 - Надзв. і Повн. Посол України в Азербайджанській Республіці. Був голова пост. комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та соціального розвитку села, кер. фракції "Народний блок Литвина" Херсон. облради. Чл. НП, 1-й заст. голови Херсон. обл. орг. НП.
Держ. службовець 3-го ранґу (03.2000). Почесна грамота КМ України (08.2002).
Контакти:


Роздрукувати довідку