Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Косолапов Анатолій Григорович, к.ек.н.; Харків. обл. територіальне відд. Антимонопольного ком-ту України, голова (до 2016).
Н. 10.07.1958 (с.Шиповате, Великобурлуцький р-н, Харків. обл.); укр.; одружений; має сина і дочку.
Осв.: Харків. ін-т механізації і електрифікації с. г. (1988), інж.-механік, "Механізація с. г."; Нац. юрид. академія України ім. Ярослава Мудрого (1997), юрист, "Правознавство"; Харків. реґіон. ін-т держ. управління Укр. академії держ. уаправління при Президентові України (2002), маґістр держ. управління, "Державне управління"; канд. дис. "Фінансові методи стимулювання ринкових трансформацій в суспільстві з перехідною економікою" (Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Вовчанський виб. окр. N 389, Харків. обл., висун. СелПУ. Гол. підком-ту з питань грошово-кредитної політики Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності. Чл. фракції АПУ (до цього - ґрупи "Відродження та розвиток агропром. комплексу України", до цього - ґрупи "Аграрники України"). На час виборів: асоц. селянської госп. "Першотравневе" Великобурлуцького р-ну, голова.
09.1975-04.78 - учень, Куп'янський автотрансп. тех-м. 05.1978-08.80 - служба в армії, м.Баку. 06.1980-09.81 - механік, АТП 20334, смт Великий Бурлук Харків. обл. 09.1981-02.84 - голова, Великобурлуцький р-ний ком-т з фізичної культури та спорту. 02.1984-10.85 - секретар, Великобурлуцький РК профспілки працівників сільського господарства. 10.1985-08.87 - секр. парткому, заст. голови, колгосп ім. Ілліча Великобурлуцького р-ну. 08.1987-09.88 - інструктор оргвідділу, Великобурлуцький РК КПУ. 09.1988-04.94 - голова правління, колгосп ім. 1 Травня Великобурлуцького р-ну. 04.1994-05.98 - нар. деп. України. 12.1996-12.99 - голова, Вовчанська райдержадмін. Харків. обл. 03.-07.2000 - нач. упр. примусового стягнення податків, Держ. податкова адмін. в Харків. обл. 07.2000-10.01 - начальник, Вовчанська міжрайонна податкова інспекція. 10.2001-06.03 - начальник управління з питань забезпечення роботи з органами державної влади, 06.-07.2003 - директор департаменту стягнення податкового боргу, Держ. податкова адмін. України. 07.2003-05.05 - 1-й заст. Міністра у зв'язках з ВР України, Мін-во України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 06.-08.2005 - 1-й заст. директора, 08.-11.2005 - заст. директора департаменту відомчого контролю, Держ. податкова адмін. України. 11.2005-09.06 - голова, Держ. податкова адмін. в Одес. обл. 02.2007-01.08 - заст. кер. апарату Міністра внутр. справ України. 01.2008-09 - голова, Держ. податкова адмін. в Одес. обл.
Був чл. Конституційної Комісії від ВР України.
Держ. радник податкової служби 3-го ранґу. Орден "За заслуги" III ст. (07.2008).


Роздрукувати довідку