Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.02.2019

Дата оновлення БД 19.02.2019

Саратов Валерій Володимирович; Нац. комісія, що здійснює держ. реґулювання у сфері комунальних послуг, Голова (23.11.2011-05.04.14).
Н. 31.07.1953 (м.Рошаль, Московська обл., Росія); одружений; має 2 дочок.
Осв.: Севастоп. приладобуд. ін-т (1975), інж.-електрик, Автоматика і телемеханіка"; Рос. академія управління (1989-92), політолог, "Теорія соц.-політ. відносин".
З 08.1975 - інженер, Ін-т "Південдіпрошахт", м.Харків. З 08.1976 - енергетик цеху з-ду шахтної автоматики, м.Прокоп'євськ Кемеровської обл. З 03.1977 - реґулювальник апаратури, з 11.1983 - нач. бюра відділу тех. контролю, з 02.1985 - заст. нач. цеху, з 11.1985 - нач. цеху, з 08.1986 - секретар парткому, Севастоп. з-д "Парус". З 10.1988 - 2-й секретар, Нахімовський РК КПУ м.Севастополя. З 08.1990 - заст. голови, Севастоп. міськвиконком. З 02.1992 - президент, корпорація "Моріон". 11.1999-06.2002 - голова, Балаклавська райдержадмін. м.Севастополя. 06.2002-06.05 - голова, Держ. податкова адмін. м.Севастополя, голова. З 06.2005 - голова, Севастоп. міське відд. Партії регіонів. 15.04.2006-04.10 - голова, Севастоп. міськрада. 06.04.2010-01.06.11 - голова, Севастоп. міськдержадмін. 18.07-23.11.2011 - Голова, Нац. комісія реґулювання ринку комунальних послуг України. Деп. Севастом. міськради (з 2002); кол. голова Севастопольського міського відд. Партії реґіонів.
Держ. службовець 1-го ранґу (06.2010). Чл. Партії реґіонів (з 2001); чл. Політради Партії реґіонів.
Захопл.: спорт.
Контакти:


Роздрукувати довідку