Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Олійник Володимир Миколайович; кол. нар. деп. України.
Н. 16.04.1957 (с.Бузівка, Жашківський р-н, Черкас. обл.); укр.; батько Микола Євгенович (1926); дружина Людмила Генадіївна (1959) - нач. кондитерського цеху ВАТ "Продтовари"; сини Руслан (1982), Денис (1983), Володимир (1998).
Осв.: Харків. юрид. ін-т (1981), юрист; Одес. ін-т політології та соц. упр. (1991).
Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 17 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-06.14), чл. групи "За мир та стабільність" (з 07.2014), заст. голови Ком-ту України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (з 12.2012).
Нар. деп. України 6 склик. 03.2010-12.12 від Партії реґіонів, N 185 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (з 03.2010), 1-й заст. голови Ком-ту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (з 04.2010).
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 30 в списку. На час виборів: заступник директора ПП "УкрБудЦентр", б/п. Заст. голови Ком-ту з питань промислової i регуляторної політики та підприємництва (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006).
\+07.2002 - канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 201, Черкас. обл., самовисування. За 12.39%, 4 з 19 прет. На час виборів: тимчасово не працює, чл. УРП "Собор".
04.2002 - канд. в нар. деп. України, виб. окр. N 200, Черкас. обл., самовисування. За 17.45%, 2 з 11 прет. На час виборів: Черкаський міський голова, член УНП "Собор". \+
По закінч. СШ працював слюсарем на автопідприємстві. 1975-77 - служба в армії. 1977 - працював шофером на автопідприємстві, вступив до ін-ту. З 1981 - у Придніпровському райсуді м.Черкаси. 06.1982-03.85 - нар. суддя, 03.1985-06.87 - голова, Придніпровський р-ний нар. суд м.Черкас. 06.1987-10.88 - зав. відділу адмін. і торгово-фін. органів, Черкас. МК КПУ. 10.1988-08.90 - інстр. державно-правового відділу, Черкас. ОК КПУ. 10.1990-07.94 - заст. голови, Черкас. міськвиконком. З 07.1994 - голова, Черкас. міськрада нар. деп. 04.1998-04.2002 - Черкаський міський голова. Президент Асоціації міст України (04.1998-11.99).
Канд. у Президенти України (1999; висунутий зборами виборців м.Кіровограда), 27.10.1999 зняв кандидатуру на користь Є.Марчука.
Радник Прем'єр-мін. України на громад. засадах (до 2000).
Чл. УРП "Собор" (11.2000-11.05), заст. голови УНП "Собор" (з 02.2001); чл. Центр. проводу УРП "Собор", заст. голови (з 02.2005); член спец. ради "Громадської ініціативи "Форум національного порятунку" (з 02.2001). Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 197 (2004-05), чл. Партії реґіонів.


Роздрукувати довідку