Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.05.2024

Дата оновлення БД 21.05.2024

Ігнатов Сергій Новомирович, к.ек.н. (2006); Гол. упр. статистики у Вінн. обл., нач. (з 08.1999).
Н. 15.03.1955 (м.Спаськ-Дальній, Приморський край, Росія); рос.; батько Новомир Федорович (1925) - пенс.; мати Зоя Іполітівна (1928-1999); дружина Світлана Анатоліївна (1954) - нач. відділу Держ. податкової інспекції м.Вінниці; дочка Ірина (1979) - спеціаліст Держ. податкової адмін. м.Києва; дочка Надія (1983) - викладач Вінн. філії ДАСОА ДКСУ.
Осв.: Вінн. політех. ін-т (1978), "Радіоітехніка"; Донец. держ. ун-т (1994-95), "Соціальна робота"; Терноп. академія нар. господарства (2001), економіст, "Фінанси"; аспір. Держ. академії статистики, обліку та аудиту; канд. дис. "Статистика ринку праці в сільській місцевості реґіону (на прикладі Вінницької області)".
09.1972-06.74 - курсант, Ворошиловгр. вище військове авіаційне уч-ще. 06.1974-06.78 - студент, Вінн. політех. ін-т. 09.1978-10.79 - інж.-технолог, 10.1979-04.81 - звільнений секр. комсомольської організації, Вінн. з-д ім. 60-річчя Жовтня. 04.1981-05.82 - інстр.-інформатор, 05.1982-11.83 - зав. кабінету комсомольської роботи, 11.1983-04.86 - зав. відділу пропаґанди і культурно-масової роботи, Вінн. ОК ЛКСМУ. 04.1986-12.88 - секр., Вінн. обком профспілки працівників зв'язку. 12.1988-11.89 - голова профкому, Вінн. обласне виробничо-тех. упр. зв'язку. 11.1989-09.90 - голова, Вінн. обком профспілки працівників зв'язку. 09.1990-07.92 - заст., 1-й заст. директора, Вінн. обл. будинок науки і техніки. 07.1992-05.97 - директор, Вінн. центр "Соціальна служба для молоді". 05.-09.1997 - заст. кер. секретаріату, 09.1997-05.98 - заст. голови - кер. секретаріату, 05.1998-08.99 - заст. голови з політико-правових питань, Вінн. облдержадмін. 08.1999-04.2004 - нач., Вінн. обл. упр. статистики. З 04.2004 - нач.. Гол. упр. статистики у Вінн. обл. Був чл. НДП (з 1996), чл. Політради НДП (2001-02). Орден "За заслуги" III ст. (12.2003). Засл. економіст України (12.2008).
Захопл.: альпінізм, туризм, живопис.
Контакти:


Роздрукувати довідку