Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.01.2022

Дата оновлення БД 18.01.2022

Татусяк Сергій Пилипович; Вінн. облрада, голова (11.11.2010-26.02.14).
Н. 05.04.1955 (с.Жабокричка, Чечельницький р-н, Вінн. обл.); одружений; має сина і дочку.
Осв.: Вінн.держ. пед. ін-т (1978), учитель фіз. виховання; Терноп. академія нар. господарства (1998), економіст; Нац. академія держ. управління при Президентові України (2005), маґістр держ. управління.
03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку НДП, N 9 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. НДП.
Нар. деп. України 4 склик. 11.2005-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 44 в списку. На час виборів: заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, член НДП. Чл. Ком-ту з питань держ. будівництва та місцевого самоврядування (з 11.2005).
08.1978-01.80 - тренер-викладач з волейболу, ДЮСШ N 3 м.Вінниці. 01.1980-02.81 - ст. інженер обласного буд. загону, 02.1981-12.85 - зав. відділу оборонно-масової роботи, Вінн. ОК ЛКСМУ. 12.1985-05.87 - голова, Вінн. облрада "Колос". 05.1987-07.90 - голова, Вінн. облрада Всесоюз. добровільного фізкультурно-спортивного т-ва профспілок. 08.1990-11.94 - голова, Вінн. облрада кооперативного профспілкового фізкультурно-спортивного т-ва "Колос". 11.1994-07.97 - президент, АТ "Футбольний клуб "Нива", м.Вінниця. 07.1997-04.98 - заст. голови, Вінн. облрада. 05.1998-08.99 - заст. голови питань організаційно-кадрової роботи - кер. секретаріату, Вінн. облдержадмін. 08.1999-06.2001 - заст. кер. виконавчого апарату, Вінн. облрада. 07.2001-02.05 - заст. голови, Вінн. облдержадмін. 2006-10 - президент, корпорація "Укрмостобуд".
Чл. НДП (з 02.1996); 1-й заст. голови НДП (з 05.2006); голова Вінн. обл. орг. НДП, чл. Політради НДП, чл. політвиконкому НДП (з 2001); заст. голови Єдиного центру (з 07.2008), чл. Партії реґіонів; 1-й заст. голови Вінн. обл. орг. Партії реґіонів.
Контакти:


Роздрукувати довідку