Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.08.2019

Дата оновлення БД 22.08.2019

Тулуб Сергій Борисович, д.тех.н. (2001); Черкас. облдержадмін., голова (06.04.2010-07.03.14).

Н. 13.08.1953 (м.Донецьк); укр.; дружина Галина Олегівна (1956) - економіст; син Борис (1983); дочка Владислава (1976).

Осв.: Донец. політех. ін-т (1971-76), гірничий інж.-економіст, "Орг. гірничої пром."; Акад. суспільних наук (1987-90), політолог, "Теорія соц.-політ. відносин".

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-04.10 від Партії реґіонів, N 81 в списку. На час виборів: Міністр вугільної промисловості України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2007). Склав деп. повноваження 16.04.2010.

Нар. деп. України 5 склик. 04.-09.2006 від Партії реґіонів, N 49 в списку. На час виборів: пенсіонер, б/п. Заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (07.-09.2006), чл. фракції Партії реґіонів (05.-09.2006). Склав деп. повноваження 12.09.2006.

09.1970-08.71 - доставник-такелажник підземний, шахта "Кіровська" комбінату "Донецьквугілля". 08.1971-09.72 - студент, Харків. інж.-ек. ін-т. 09.1972-09.76 - студент, Донец. політех. ін-т. 09.1976-03.77 - гірн. майстер, шахта ім. О.О.Скочинського ВО "Донецьквугілля", м.Донецьк. 03.1977-07.78 - гірн. майстер, 07.1978-10.81 - помічник нач. дільниці, 10.1981-11.81 - нач. зміни, шахта "Комуніст" ВО "Шахтарськантрацит", м.Харцизьк. 11.1981-03.83 - інструктор пром.-трансп. відділу, Харцизький МК КПУ. 03.-09.1983 - гол. інженер, 09.1983-01.86 - директор, шахта "Харцизька" ВО "Жовтеньвугілля". 01.-08.1986 - директор, шахтоупр. "Харцизьке" ВО "Жовтеньвугілля". 08.1986-08.90 - 1-й секретар, Харцизький МК КПУ. 08.1990-10.92 - директор з капітал. будівництва, ВО "Жовтеньвугілля", м.Кіровське. 10.1992-09.94 - тех. директор, 09.1994-10.96 - ґен. директор, ВО "Шахтарськвугілля". 10.1996-09.97 - ґен. директор - голова правл., ДХК "Шахтарськантрацит", м.Шахтарськ. 09.-10.1997 - нач. Гол. упр. вугільної пром. та енергетики, 10.1997-06.98 - заст. голови з питань пром., енергетики, трансп. і зв'язку, Донец. облдержадмін. 03.06.1998-31.12.99 - Міністр вугільної пром. України. 30.12.1999-26.06.2000 - Міністр палива та енергетики України. 08.2000-11.02 - заст. Секретаря, Рада нац. безпеки і оборони України. 10.06.2002-13.04.04 - президент, ДП "НАЕК "Енергоатом". 13.04.2004-03.02.05 - Міністр палива та енергетики України - президент ДП "НАЕК "Енергоатом". 04.08.2006-18.12.07 - Міністр вугільної промисловості України. Чл. Партії реґіонів; заст. голови Партії реґіонів (з 09.2008).

Академік Міжнар. академії безпеки життєдіяльності, АІНУ. Лавреат Держ. премії України в галузі науки і техніки (2000). Засл. діяч науки і техніки України (08.2003). Медаль "За трудову доблесть" (1986). Орден "За заслуги" III ст. (08.1999). Герой України (з врученням ордена Держави, 06.08.2004). Держ. службовець 1-го ранґу (10.2000). Знаки "Шахтарська слава" III, II, I ст., "Шахтарська доблесть" III, II, I ст. Почесна грамота КМ України (08.2004). Почесна грамота ВР України (2003).

Контакти:


Роздрукувати довідку