Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.07.2019

Дата оновлення БД 21.07.2019

Богашева Наталія Владиславівна; кол. нар. деп. України.
Н. 17.12.1960 (с.Інта, Комі АРСР, Росія).
Осв.: Київ. політех. ін-т (1984), інж.-системотехнік, "Електронні очислювальні машини"; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка (2000), юрист, "Правознавство".
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 76 в списку. На час виборів: помічник-консультант народного депутата України, чл. НСНУ. Голова підкомітету з питань виборчого законодавства та об'єднання громадян Ком-ту з питань державного будівництва, реґіональної політики та місцевого самоврядування (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склала деп. повноваження 15.06.2007.
12.1978-09.79 - бухгалтер, Центр. аптека N 7 Шевченківського р-ну м.Києва. 09.1979-09.81 - технік-електрик, технік-конструктор, Київ. з-д автоматики ім. Петровського. 09.1981-09.93 - інженер, інж.-електрик, Київ. спец. конструкторсько-технол. бюро "Дніпро". 09.1993-01.94 - судовий виконавець Жовтневого р-ного суду, Упр. юстиції Київ. міськдержадмін. 02.-06.1994 - викон. директор, Укр.-Канад. СП "Теолта-К", м.Київ. 06.1994-03.99 - референт, в.о. кер. оргвідділу, кер. оргвідділу, секретаріат НРУ. 03.1999-05.2006 - пом.-консультант нар. деп. України. 05.2006-06.07 - нар. деп. України. 11.2007-01.08 - радник Президента України. 12.2007-03.10 - заст. Міністра юстиції України. Чл. НСНУ.
Держ. службовець 5-го ранґу (12.2007), 4-го ранґу (01.2009).


Роздрукувати довідку