Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Іжевська Тетяна Іванівна, к.філол.н., доц.; Надзв. і Повн. Посол України у Ватикані (з 11.12.2006); Надзв. і Повн. Посол України при Суверенному військовому Ордені Госпітальєрів Святого Іоанна Єрусалимського, Родосу і Мальти (з 21.07.2008, за сумісн.).

Н. 19.11.1956 (м.Прилуки, Черніг. обл.); укр.; батько Іван Степанович (1920) і мати Ольга Макарівна (1927) - пенс.; чоловік Шамшур Олег Владиславович (1956) - к.іст.н.; дочка Тетяна (1989).

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, романо-герман. ф-т (1973-78); канд. дис. "Лінґвістика тексту в діахронії (на матеріалі анґлійської літератури Х-ХХ ст.)" (1988).

11.1981-09.86 - ст. лаборант, викладач, стажер-дослідник, 09.1986-09.87 - аспірантка, 09.1986-09.90 - викладач катедри практики англ. мови, ст. викладач катедри лексикології та стилістики, Київ. держ. пед. ін-т іноземних мов. 09.1990-08.93 - ст. викладач, доцент-керівник, керівник, Курси іноземних мов МЗС України. 08.1993-11.96 - перебувала у Швайцарській Конфедерації у звєязку з довготерміновим відрядженням чоловіка; координатор Пост. Представництва України при Відділенні ООН та інших міжнар. організаціях у Женеві з питань підготовки Всесвітньої конференції зі становища жінок. 02.-06.1997 - зав. відділу координації програм двостороннього культурного співробітництва, 06.1997-04.98 - в.о. нач. Упр. культурних зв'язків, 04.1998-12.2001 - нач. Упр. культурного співробітництва та гуманітарних питань, МЗС України. 11.1998-11.2000 - член Бюра Керівної ради з питань культурного співробітництва Ради Европи. 12.2001-10.03 - перебувала у Королівстві Бельгія у зв'язку з довготерміновим відрядженням чоловіка. 10.2003-07.05 - нач. Упр. культурного і гуманітарного співробітництва, МЗС України. 07.2005-03.07 - директор Департаменту культурного та гуманітарного співробітництва, МЗС України. З 04.2004 - заст. Голови Національної комісії України у справах ЮНЕСКО. З 10.2004 - Представник України у Комітеті Ради Европи з питань рівноправності між чоловіками і жінками.

Автор понад 20 друк. праць. Надзв. і Повн. Посланник України 2-го класу (08.2000), 1-го класу (03.2005), Надзв. і Повн. Посол (03.2008).

Почесна грамота КМ України (12.2001).Орден княгині Ольги III ст. (08.2011).

Володіє англ., франц. мовами.

Контакти:


Роздрукувати довідку