Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Деркач Андрій Леонідович; ВР України, чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2014); співголова Всеукр. благодійного фонду екології та соц. захисту; голова Ради громад. об'єднання "Центр" (з 06.2000); почесний президент тижневика "Кіевскій телеграфъ"; співголова Фонду "Наше майбутнє"; почес. президент Федерації спортивного орієнтування України (з 11.2001).

Н. 19.08.1967 (м.Дніпропетровськ); укр.; одружений; має 3 дочок.

Осв.: Харків. вище військове командно-інж. уч-ще ракет. військ ім. маршала Крилова (1984-89), "Літальні апарати"; Акад. Мін-ва безпеки Росії (1993), юрист; канд. дис. "Організаційно-правові аспекти контролю у галузі забезпечення ядерної та радіаційної безпеки" (Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького НАНУ, 2007). 

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014, виб. окр. N 159, Сум. обл., самовисування. За 61,84%, 15 суперн. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Заст. голови групи "Воля народу" (11.2014-01.16).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 159, Сум. обл., від Партії реґіонів. За 63,37%, 8 суперн. На час виборів: нар. деп. України, чл. Партії реґіонів. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-02.14), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Партії реґіонів, N 96 в списку. На час виборів: ґен. директор ДК "Укратомпром", б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.-11.2006 від СПУ, N 9 в списку, чл. СПУ. 1-й заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 07.2006), чл. фракції СПУ (з 04.2006). Склав деп. повноваження 02.11.2006.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 11 в списку. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції партій ППУ та "Трудова Україна" (06.2002-04.04), чл. фракції СПУ (12.2005-04.06), заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (06.2002-04.06).

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 159, Сум. обл. На час виборів: 1-й помічник Прем'єр-міністра України, чл. УПС.

Чл. фракції ПЗУ (05.1998-02.99); чл. ґрупи "Відродження реґіонів" (02.-04.1999), чл. ґрупи "Трудова Україна" (з 04.1999); чл. Ком-ту з питань бюджету (з 07.1998); голова міжфракційного деп. об'єднання "В Европу - разом з Росією" (з 04.2001). 1989-90 - служба в Первомайській дивізії Ракетних військ стратегічного призначення. 1990-93 - слухач, Акад. Мін-ва безпеки Росії. 1993-94 - співробітник упр. СБУ в Дніпроп. обл.; заст. дир. Асоціації "Придніпров'я". 1994-97 - заст. кер., Контрольна служба Президента України; консультант Президента з зовнішньоек. питань. 07.1997-05.98 - 1-й пом. Прем'єр-мін. України. 10.2006-11.07 - президент, ДП "НАЕК "Енергоатом". До 08.11.2007 - ґен. директор, ДК "Укратомпром".

Радник Прем'єр-мін. України на громад. засадах (05.1998-12.99). Голова наглядової колеґії НАЕК "Енергоатом" (з 06.2002). Був чл. політвиконкому УПС. Кер. секретаріату, заст. гол. Трудової партії України (06.1999-05.2000). Кер. секретаріату партії "Трудова Україна" (05.-11.2000), чл. політвиконкому (з 05.2000); голова політвиконкому (11.2000-04.04). Чл. Ком-ту нац. порятунку (11.2004-01.05).

Орден "За заслуги" III ст. (02.1999). Орден Св. Володимира (УПЦ).

Автор книги "Глухів - гетьманська столиця" (2000), співав. монографій: "Бесконечно длящееся настоящее: Украина: четыре года пути" (1995), "Украина-Россия: испытание дружбой" (1997).

Контакти:


Роздрукувати довідку