Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Денісова Людмила Леонтіївна; Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (з 15.03.2018).

Н. 06.07.1960 (м.Архангельськ, Росія); рос.; мати Анкудінова Ніна Іванівна (1934) - пенс.; чоловік Денісов Олександр Іванович (1961) - директор МП "Олів'є"; дочки Олена (1985) і Олександра (1987).

Осв.: Ленінгр. держ. ун-т, юрид. ф-т (1982-89), "Правознавство"; Таврійський ін-т підприємництва та права (1993-95), "Економіка". 

Нар. деп. України 8 склик. 11.2014-03.18 від ПП "Народний фронт", N 15 в списку. На час виборів: Міністр соціальної політики України, чл. ПП "Народний фронт". Чл. фракції ПП "Народний фронт"  (з 11.2014), голова Ком-ту з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення (з 12.2014). Склала деп. повноваження 15.03.2018.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-03.14 від ВО "Батьківщина", N 38 в списку. На час виборів: тимчасово не працювала, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), голова підкомітету з питань державного соціального страхування, розвитку соціального діалогу та діяльності об'єднань громадян сторін соціального діалогу Ком-ту з питань соціальної політики та праці (з 12.2012). Склала деп. повноваження 17.03.2014.

Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від Блоку Ю.Тимошенко, N 71 в списку. На час виборів: тимчасово не працювала, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.-12.2007). Склала деп. повноваження 19.12.2007.

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 115 в списку. На час виборів: голова ТОВ "Корпорація "Гуматекс", чл. ВО "Батьківщина". Заст. голови Ком-ту з питань соціальної політики та праці (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склала деп. повноваження 19.06.2007.

07.1998-07.2001 - міністр фінансів АР Крим. З 07.2001 - начальник, Крим. упр. Держ. казначейства України; голова, ТОВ "Корпорація "Гуматекс". Чл. Міжвідомчої комісії з питань фін. безпеки при Раді нац. безпеки і оборони України (з 05.2001). Деп. ВР АР Крим (08.2000-04.06). 18.12.2007-11.03.10 - Міністр праці та соц. політики України; співгол. (від Уряду України) Нац. ради соц. партнерства (з 06.2008). З 07.2011 - директор телерадіокомпанії "Чорноморська". 27.02.-02.12.2014 - Міністр соціальної політики України.

Почесна грамота РМ АР Крим (2000). Подяка Президента України (2000).

Контакти:


Роздрукувати довідку