Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Богословська Інна Германівна; кол. нар. деп. України.
Н. 05.08.1960 (м.Харків); рос.; батько Богословський Герман Сергійович (1936) - декан Харків. держ. політех. ун-ту; мати Людмила Олексіївна (1939) - доц. Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого; заміжня; дочка Ваб'я Анастасія Анатоліївна (1980) - юрист.
Осв.: Харків. юрид. ін-т (1977-82), "Правознавство".
Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 60 в списку. На час виборів: нар. деп. Україна, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-12.13), 1-й заст. голови Ком-ту з питань культури і духовності (з 12.2012).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Партії реґіонів, N 4 в списку. На час виборів: заст. Міністра юстиції України, б/п. Чл. фракції Партії реґіонів (11.2007-06.09, з 10.2010), 1-й заст. голови Ком-ту з питань культури і духовності (з 12.2007).
\+03.2006 канд. в нар. деп. України від Партії "Віче", N 1 в списку. На час виборів: президент ТОВ "Консалтинґова ґрупа "Пруденс", чл. Партії "Віче".
04.2002 канд. в нар. деп. України від блоку "Команда озимого покоління", N 2 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член Конституційно-демократичної партії. \+
Нар. деп. України 3 склик. з 03.1998, виб. окр. N 169, Харків. обл. На час виборів: дир. товариства "Юридична міжнародна служба". Чл. фракції НДП (05.-12.1998), фракції ПЗУ (12.1998-12.99), чл. ґрупи "Трудова Україна" (з 12.1999), уповноваж. пред. ґрупи "Трудова Україна" (з 01.2000). Чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (07.1998-02.2000), 1-й заст. голови Ком-ту з питань бюджету (з 02.2000); чл. Контрольної комісії з питань приватизації (з 07.1998).
1982-92 - адвокат Дзержинської юрконсультації м.Харкова, чл. Харків. обл. колеґії адвокатів. Чл. Колеґії з питань правової політики Держ. думи України (04.-10.1992). Засновник, президент "Міжнародної юридичної служби" (1991), засновник, кер. фірм "Юридична міжнародна служба" (1993), "Міжнародна аудиторська служба" (1994). 27.05.2003-22.01.04 - Голова, Держ. ком-т України з питань реґуляторної політики та підприємництва. 04.-11.2007 - заст. Міністра, Мін-во юстиції України.
Канд. у Президенти України на виборах 2010 р. У 1-му турі 102435 голосів (0.41%), 10-е місце серед 18 прет.
Член Сп. юристів України (з 1992), Сп. аудиторів України. Член правл. Харків. обл. орг. Сп. аудиторів України; заст. голови Сп. юристів України, голова Харків. обл. орг. (з 1997); президент Фонду "Віче України" (з 01.2003); президент Спілки податкових консультантів України (з 2001); координатор Міжнар. громадської організації "Міжнародний інститут порівняльного аналізу" (Київ); голова опікунської ради Молодіжної громадської організації "Молодіжний дім"; член Комісії сприяння демократизації та розвитку громадянського суспільства (з 10.2002); голова Партії "Віче" (12.2001-07). Чл. Партії реґіонів (10.2007-06.09); чл. Президії Партії реґіонів (з 04.2008).
Засл. юрист України (10.1997). Орден Святої Анни IV ст. (1997).
Захопл.: театр, література, класична музика, джаз.
Контакти:


Роздрукувати довідку