Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Кучеренко Олексій Юрійович, к.соціол.н.; Міністр з питань житлово-комунального господарства України (18.12.2007-11.03.10).
Н. 03.04.1961 (м.Вінниця); укр.; батько Юрій Євсейович (1934-2005) - інж., пенс.; мати Валентина Борисівна (1934) - учит., пенс.; дружина Варвара Юріївна (1961) - соціолог; має 4 синів.
Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т кібернетики (1978-83), "Прикладна математика"; Укр. академія держ. управління при Президентові України (2001); канд. дис. "Концепції елітизму в контексті процесів демократичної трансформації" (Ін-т соціології НАНУ, 1998).
Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 52 в списку. На час виборів: керівник виконавчого комітету Київської обласної організації НСНУ, чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (11.-12.2007). Склав деп. повноваження 19.12.2007.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 47 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. НСНУ. Голова підкомітету з питань ЖКГ Ком-ту з питань будівництва, містобудування і ЖКГ (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 14.06.2007.
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002, виб. окр. N 80, Запоріз. обл. На час виборів: голова правл. АТЗТ "Інтергаз". Чл. фракції НДП (05.-11.1998), позафр. (11.1998-02.99), уповноваж. представник деп. ґрупи "Відродження реґіонів" (02.1999-04.2001), позафр. (04.-12.2001), чл. фракції партії "Єдність" (з 12.2001). Чл. Ком-ту з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки (з 07.1998), 1-й заст. гол. Ком-ту з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки (з 02.2000).
1980-83 - оператор ЕОМ, НВО "Міськсистемотехніка"; лаборант відділу формування і термообробки, Київ. філія Всесоюз. НДІ буд. матеріалів. 1983-87 - стажист-дослідник, м.н.п., Ін-т кібернетики АНУ. 1988-91 - дир., комп'ютерний клуб "Київ". 1992 - ґен. дир., СП "WDC", м.Київ. З 1993 - ґен. дир., СП "Інтеркас - Київ". З 12.1996 - президент, ВАТ "Полтавський гірничозбагачувальний комбінат". 10.1997-04.98 - гол. правління, АТЗТ "Інтергаз". 14.06.2000-19.03.2001 - голова, Запоріз. облдержадмін. З 09.2002 - президент, ХК "АвтоКрАЗ". 26.02.-14.12.2005 - Голова, Держ. ком-т з питань житлово-комунального господарства. 02.-04.2006 - гол.н.п., Ін-т соц.-ек. стратегій. Був чл. НСНУ.
Володіє анґл. мовою. Захопл.: футбол.
Контакти:


Роздрукувати довідку