Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
23.07.2019

Дата оновлення БД 22.07.2019

Насалик Ігор Степанович; Міністр енергетики та вугільної промисловості України (з 14.04.2016).

Н. 25.11.1962 (м.Олександрія, Кіровогр. обл.); батько Степан Іванович - травматолог Рогатинського територ. мед. об'єднання; мати Майя Федорівна - педіатр-ординатор дитячого відділу Рогатинського територ. мед. об'єднання; дружина Гюзель Есгатівна - працівник корпорації "Техно-Центр"; син Максим (1992).

Осв.: Львів. держ. ун-т ім. І.Франка, фіз. ф-т (1989), інженер оптоелектронних систем.

Нар. деп. України 8 склик. 11.2014-04.16, виб. окр. N 85, Івано-Фр. обл., від Партії "Блок Петра Порошенка". За 52,05%, 7 суперн. На час виборів: Калуський міський голова, б/п. Чл. фракції Партії "Блок Петра Порошенка" (з 11.2014), заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 12.2014). Склав деп. повноваження 14.04.2016.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 86, Івано-Фр. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". За 84.35%, 3 суперн. На час виборів: нар. деп. України, член РУХу (УНР). Чл. фракції "Наша Україна" (05.-12.2002), позафр. (12.2002-06.03), чл. фракції "Реґіони України" (06.2003-05.04), 05.2004-03.05 - позафр.; чл. фракції УНП (03.-11.2005), позафр. (11.-12.2005), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (12.2005-01.06). Голова підкомітету з питань нафтової промисловості та нафтопродуктозабезпечення Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 06.2002).

Нар. деп. України 3 склик. з 03.1998, виб. окр. N 85, Івано-Фр. обл. На час виборів: президент корпорації "Техно-Центр". Чл. фракції НДП (05.-11.1998), позафр. (11.1998-02.99), чл. ґрупи "Відродження реґіонів" (02.1999-01.2001), чл. фракції УНР (з 01.2001); голова підком-ту з питань нафтової пром. і нафтозабезпечення Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 07.1998).

1980-85 - студент, Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. 1985-87 - служба в армії. 1985-87 - служба в армії. 08.1987-08.88 - водій, Рогатинське АТП 12640. 1988-89 - студент, Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. 1990-92 - провід. спеціаліст, Центру мікроелектроніки, м.Ульяновськ. 02.1992-06.93 - радник директор з ек. питань, МП "Корона", м.Львів. 08.1993-05.95 - радник з ек. питань, МП "Сапфір", м.Рогатин. 05.1995-05.97 - президент, пром.-вироб. корпорація "Техноінвестцентр". 05.1997-03.98 - президент, пром.-вироб. корпорація "Техно-Центр". З 04.2006 - Калуський міський голова. Голова Укр. партії (04.2011-04.12). Голова Івано-Фр. обл. організації РУХу (УНР) (03.2001-01.03); голова Івано-Фр. обл. орг. УНП (з 06.2006).

Контакти:


Роздрукувати довідку