Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.10.2019

Дата оновлення БД 19.10.2019

Салигін Васілій Вікторовіч; Сум. облдержадмін., кол. заст. голови (з 06.2012).
Н. 02.06.1957 (м.Харків); батько Віктор Васильович (1928-1978); мати Марія Афанасіївна (1923-2002); дружина Юлія Володимирівна (1981) - менеджер зовнішньоек. зв'язків АТЗТ "Гея"; сини Віктор (1981) і Роман (2005); дочки Катерина (1985), Марія (1995), Дарія (2006), Поліна (2010).
Осв.: Харків. держ. ун-т, ек. ф-т (1995), економіст, "Фінанси і кредит".
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 172, Харків. обл., висун. Вибор. блоком політичних партій "За єдину Україну!". За 27.81%, 17 суперн. На час виборів: нар. деп. України, член НДП. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), чл. ґрупи "Демократичні ініціативи" (06.2002-05.04), чл. ґрупи "Демократичні ініціативи Народовладдя" (05.-09.2004), чл. ґрупи "Демократичні ініціативи" (09.2004-06.05), позафр. (14.-15.06.2005), чл. фракції НП (06.-11.2005), чл. фракції Партії реґіонів "Реґіони України", чл. Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 06.2002).
Нар. деп. України 3 склик. з 03.1998, виб. окр. N 171, Харків. обл. На час виборів: голова агропром. фірми "Відродження" Дергачівського р-ну Харків. обл. Чл. фракції НДП (05.-07.1998), позафр. (15.-22.07.1998), ґрупи "Незалежні" (07.-10.1998), фракції СелПУ (10.1998-12.99), чл. фракції НДП (з 12.1999); заст. голови Ком-ту з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки (з 07.1998).
09.1974-10.77 - студент, Харків. автомобільно-дорож. ін-т. 11.1977-11.79 - служба в армії. 11.1979-12.80 - студент, Харків. автомобільно-дорож. ін-т. 02.1981-04.85 - майстер, ст. майстер, Харків. ремонтно-мех. з-д. 05.1985-02.89 - водій, водій-заготівник, Харків. обл. виробничо-заготівельне об'єднання "Харківвторресурси". 02.1989-06.93 - голова, кооператив "Полюс", м.Харків. 06.1993-11.94 - віце-президент, АТЗТ "Гея", м.Харків. 11.1994-11.97 - представник, фірма "Тривертон Інтернешнл Лімітед". 12.1997-04.98 - голова, агропром. фірма "Відродження", м.Дергачі Харків. обл. 28.04.2006-07.10.08 - голова, Харків. облрада. 10.2008-04.10 - помічник-консультант народного депутата України, Апарат ВР України. 04.-11.2010 - заст. Голови, 11.2010-05.12 - радник Голови Департаменту організаційно-інформаційного забезпечення діяльності Голови, Держ. митна служба України.
Довірена особа канд. на пост Президента України В.Януковича в ТВО N 175 (2004-05). Чл. НДП (до 07.2005). Голова Харків. обл. відд. Партії реґіонів (05.2006-09.08). Був заст. пред. України в Палаті реґіонів Конґресу місцевих і реґіональних влад Ради Европи на 2006-2007 роки (з 05.2006).
Засл. економіст України (09.2002). Орден "За заслуги" III (2004), II ст. (02.2007).
Контакти:


Роздрукувати довідку