Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.04.2019

Дата оновлення БД 23.04.2019

Старинець Олександр Георгійович; Апарат ВР України, зав. секретаріату Ком-ту з питань інформатизації та зв’язку (з 01.2015).

Н. 16.03.1970 (м.Вінниця); укр.

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка (1992), історик; Вінн. держ. с.-г. ін-т (1996), економіст-організатор сільськогосподарського виробництва; Національний університет "Одеська юридична академія" (2011), маґістр права.

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від КПУ, N 55 в списку. На час виборів: консультант секретаріату Ком-ту ВР України у закордонних справах і зв'язках з СНД, чл. КПУ. Чл. фракції КПУ (05.1998-03.2000), позафр. (03.-06.2001), чл. фракції СПУ (з 06.2001); чл. Ком-ту з питань молодіжної політики, фіз. культури і спорту (з 07.1998).

07.-08.1987 - автослюсар шляхово-експлуатаційної дільниці N 646 Управління автомобільних шляхів, м.Вінниця. 08.1987-06.92 - студент Київ. ун-ту ім. Т.Шевченка. 08.-11.1992 - ст. лаборант катедри Вінн. держ. пед. ін-ту. 11.1992-11.95 - аспірант Ін-ту історії України НАНУ. 12.1995-05.98 - консультант секретаріату Ком-ту ВР України у закордонних справах і зв'язках з СНД. 05.1998-05.2002 - нар. деп. України. 04.2004-01.05 - заступник голови Ради Українського національного комітету молодіжних організацій, м.Київ. 12.2005-04.06 - голова Ради асоціації молодіжних організацій України "Спектр", м.Київ. 05.-12.2006 - заступник ґенерального директора ТОВ "Торговий дім "Маст", м.Київ. 12.2006-11.07 - зав. секретаріату фракції СПУ у ВР Україні. 11.2007-04.09 - заст. зав. секретаріату Ком-ту з питань Реґламенту, деп. етики та забезпечення діяльності ВР України. 04.2009-05.13 - зав. секретаріату Ком-ту з питань аграрної політики та земельних відносин, Апарат ВР України. 05.2013-01.15 - иректор Департаменту контролю апарату Міністерства аграрної політики та продовольства України. Член Нац. ради з питань молодіжної політики при Президентові України (з 05.1999). До 03.2000 - 1-й секр. Ленінської комуністичної спілки молоді України. Голова Укр. комуністичної спілки молоді (03.2000-06.02). Голова Спілки молодих соціалістів (06.2002-12.03). Чл. ради акцій протесту, представник Громадянського ком-ту захисту Конституції "Україна без Кучми" для ведення переговорів з представниками режиму (з 02.2001). Голова коорд. ради Союзу комсомольських організацій СНД (з 04.2001), чл. СПУ (з 2001).

Контакти:


Роздрукувати довідку