Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Заплатинський Володимир Михайлович; кол. нар. деп. України.
Н. 13.09.1951 (м.Єреван, Вірменія).
Осв.: Київ. технол. ін-т легкої пром. (1971-76), "Автоматизація і комплексна механізація хіміко-технол. процесів".
09.2007 канд. в нар. деп. України від Партії реґіонів, N 231 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Блоку "Наша Україна", N 60 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПППУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна" (04.2006-01.07), голова Ком-ту з питань економічної політики (з 07.2006).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від СДПУ(О), N 15 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член СДПУ(О). Чл. фракції СДПУ(О) (05.2002-12.04), чл. фракції ПППУ (з 11.2005). Секретар Ком-ту з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій (з 06.2002); голова Тимчас. слідчої комісії ВР України з питань перевірки оприлюднених через ЗМІ фактів корупційних дій, зловживання службовим становищем з боку окремих посадовців (09.2005-05.06). Член Пост. делеґації у Парламент. асамблеї НАТО (04.2002-05.06).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від ВО "Громада", N 14 в списку. На час виборів: президент ВАТ "Евіс" (м.Миколаїв), чл. ВО "Громада". Чл. фракції "Громада" (05.1998-03.99), чл. фракції СДПУ(О) (з 03.1999); чл. Ком-ту з питань фінансів і банк. діяльності (з 07.1998). Чл. Контрольної комісії з питань приватизації (з 07.1998), 1-й заст. голови (з 02.2000).
09.1969-09.71 - студент, Миколаїв. держ. пед. ін-т. 09.1971-08.76 - студент, Київ. технол. ін-т легкої пром. 09.1976-01.78 - інженер, 01.1978-09.79 - ст. інженер з електрообладнання, ст. інженер, Виробниче швейне об'єднання ім. С.М.Кірова, м.Миколаїв. 10.1979-02.81 - майстер з ремонту фарбувально-оздоблювального обладнання, 02.-11.1981 - гол. енергетик, 11.1981-01.83 - заст. директора, Виробниче трикотажне об'єднання ім. XXV з'їзду КПРС, м.Миколаїв. 01.-02.1983 - заст. ґен. директора, 02.-09.1983 - гол. енергетик, 09.1983-07.92 - ґен. директор, Виробниче швейне об'єднання ім. С.М.Кірова, м.Миколаїв. 07.1992-04.98 - президент, ВАТ "Евіс", м.Миколаїв. Член Центральної виборчої комісії (17.02.-18.03.2004). Чл. СДПУ(О) (до 12.2004), чл. Партії реґіонів.
Академік Укр. академії наук нац. проґресу, Міжнар. академії менеджменту, док. економіки та менеджменту. Орден Дружби народів (1989). Орден "За заслуги" III ст. (09.2001). Засл. економіст України (07.2004). Срібна (1991), золота (1993) медаль Фонду Миру. Орден "Різдво Христове - 2000" I ст. (2000). Орден Святого князя Володимира III (2001), II (2001), I ст. (2006).


Роздрукувати довідку