Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.01.2019

Дата оновлення БД 19.01.2019

Райковський Броніслав Станіславович, к.політ.н.; член Центральної виборчої комісії (08.12.2004-20.09.18).
Н. 21.02.1957 (с.Ялишів, Баранівський р-н, Житомир. обл.) в селян. сім'ї; поляк.
Осв.: Харків. юрид. ін-т, ф-т правознавства (1985), юрист; канд. дис. "Вибори та виборчі системи у контексті трансформаційного розвитку українського суспільства" (Миколаїв. держ. гуманітарний ун-т ім. Петра Могили, 2007).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від КПУ, N 74 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. КПУ. Чл. фракції КПУ (05.1998-12.99), чл. фракції СелПУ (12.1999-02.2000), чл. фракції КПУ (з 02.2000). Чл. Ком-ту з питань правової реформи (з 07.1998, потім - Ком-т з питань правової політики); чл. Тимчасової спеціальної комісії ВР України з питань дотримання органами державної влади і місцевого самоврядування та їх посадовими особами, Центральною виборчою комісією норм виборчого законодавства під час підготовки і проведення виборів Президента України (з 05.1999).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Чугуївський виб. окр. N 385, Харків. обл., висун. тр. кол. Гол. підком-ту з перспективного прогнозування і наукового обґрунтування правових засобів боротьби з правопорушеннями Ком-ту з питань законності і правопорядку. Чл. фракції комуністів.
09.1972-02.74 - учень, Полонське СПТУ-5 Хмельн. обл. 02.1974-09.75 - слюсар-ремонтник, Баранівське р-не відд. "Сільгосптехніки". 11.1975-11.77 - служба в армії. 01.-07.1978-81 - страх. аґент, Баранівська інспекція Держстраху. 07.1978-09.80 - нач., Лісівське відд. зв'язку Баранівського р-ну. 10.1980-08.81 - моторист катка автомехбази N 3, трест "Київміськшляхбуд N 1", м.Київ. 09.1981-07.85 - студ., Харків. юрид. ін-т. 08.1985-05.87 - слідчий, Чугуївський міськрайвідділ внутр. справ. 05.1987-10.90 - інстр. ідеологічного відділу, Чугуївський МК КПУ. 10.1990-05.94 - адвокат, Чугуївська юрид. консультація. 05.1994-05.2002 - нар. деп. України. З 05.2002 - ґен. директор, адвокат. об'єднання "Українська юридична колеґія "Міжнародна правова допомога". 17.02.-08.12.2004 - член Центральної виборчої комісії.
Засл. юрист України (10.2006).


Роздрукувати довідку