Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Кириленко Іван Григорович, д.ек.н. (2001), к.іст.н., чл.-кор. НУААН (Відд. реґіональних центрів наукового забезпечення агропром. виробництва, 12.2002); ВР України, чл. фракції ПП ВО "Батьківщина" (з 11.2014), заст. голови Ком-ту з питань науки і освіти (з 12.2014); заст. голови ВО "Батьківщина" (з 06.2013).

Н. 02.10.1956 (с.Берестове, Бердянський р-н, Запоріз. обл.) в сел. сім'ї; укр.; одружений; має дочку.

Осв.: Дніпроп. с.-г. ін-т (1978); Академія сусп. наук при ЦК КПРС (1991, м.Москва).

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП ВО "Батьківщина", N 14 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПП ВО "Батьківщина".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ВО "Батьківщина", N 15 в списку. На час виборів: нар. деп. Україна, чл. ВО "Батьківщина". Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 70 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), голова (12.2007-12.11); чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 70 в списку. На час виборів: гол.н.п. Нац. наукового центру "Інститут аграрної економіки" УААН, б/п. Голова підкомітету з питань координації співробітництва з Европейським Союзом Ком-ту з питань европейської інтеграції (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 15.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.03 від блоку "За єдину Україну!", N 16 в списку. На час виборів: Міністр аграрної політики України, член АПУ. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції "Аграрники України" (06.-10.2002), уповноваж. пред. фракції АПУ (з 10.2002); чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 06.2002), голова підком-ту з питань співробітництва з ЕС, СОТ та ОЧЕС. Склав деп. повноваження 06.03.2003.

Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-02.2000, виб. окр. N 36, Дніпроп. обл. На час виборів: нар. деп. України. Чл. фракції "Громада" (05.1998-03.99), фракції "Батьківщина" (03.1999-02.2000). Голова Ком-ту з питань молодіжної політики, фізичної культури і спорту (07.1998-02.2000). Склав повноваження 22.02.2000.

Нар. деп. України 2 склик. з 12.1995 (1-й тур) до 04.1998, Павлоградський міський виб. окр. N 96, Дніпроп. обл., висун. тр. кол. Чл. Ком-ту з питань АПК, земельних ресурсів і соц. розвитку села. Чл. ґрупи "Єдність" (до цього - фр. АПУ, до цього - ґрупи "Єдність").

Працював механізатором-комбайнером у колгоспі ім. Шевченка Бердянського р-ну. Навч. в ін-ті. Працював в колгоспі. З 1977 - в РК ЛКСМУ, 02.1978-07.81 - 2-й секр., 1-й секр., Солонянський РК ЛКСМУ. 07.1981-12.85 - секр., 2-й секр., Дніпроп. ОК ЛКСМУ. 12.1985-07.87 - заст. голови, голова, колгосп ім. Петровського Солонянського р-ну. 07.1987-10.88 - заст. зав. відділу сільського господарства і харчової пром., Дніпроп. ОК КПУ. 10.1988-05.90 - 1-й секр., Магдалинівський РК КПУ. 05.1990-09.91 - зав. відділу с. г. та харч. пром., Дніпроп. ОК КПУ. 09.1991-03.92 - заст. нач., нач. відділу с.-г. продукції, АТ "Дніпропетровська товарно-фондова біржа". 03.1992-07.94 - секр., Дніпроп. облдержадмін. З 07.1994 - заст. голови, Дніпроп. облрада нар. деп. 08.1995-10.96 - 1-й заст. голови, Дніпроп. облдержадмін. 10.01.2000-04.02 - Міністр аграрної політики України; чл. Урядового ком-ту з реформування аграрного сектору та з питань екології (з 17.02.2000). 26.11.2002-03.02.05 - Віце-прем'єр-міністр України. Кер. центрального виборчого штабу блоку "За єдину Україну!" (2001-03). Голова АПУ (10.2003-06.04); член Політвиконкому НП (2003-05).

Засл. працівник с. г. України. Орден "Знак Пошани".

Контакти:


Роздрукувати довідку