Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2019

Дата оновлення БД 18.07.2019

Сивульський Микола Іванович, д.ек.н. (1990), проф., чл. ВО "Батьківщина"; Головне контрольно-ревізійне управління України, Голова (19.12.2007-12.2009).
Н. 12.04.1952 (с.Золотники, Терноп. обл.); укр.; батьки Іван Йосипович (1932) і мати Євгенія Іллівна (1933) - пенс.; дружина Тетяна Василівна (1954) - к.ек.н., доц. Київ. нац. ек. ун-ту; дочки Олена (1974) та Наталія (1976) - економісти.
Осв.: Терноп. фін.-ек. ін-т, фін.-ек. ф-т (1969-73), економіст; канд. дис. "Сутність і функції грошей: особливості прояву в обігу" (Москов. ек.-статистичний ін-т, 1978); док. дис. "Гроші і грошовий обіг в умовах переходу до ринкової економіки" (Москов. фін. ін-т, 1990).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-05.08 від Блоку Ю.Тимошенко, N 63 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2007). Склав деп. повноваження 23.05.2008.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 99 в списку. На час виборів: керівник департаменту виконавчого секретаріату Політради ВО "Батьківщина", чл. ВО "Батьківщина". Голова підкомітету з питань координації співробітництва з НАТО Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.
З 08.1973 - асистент катедри фінансів, Терноп. фін.-ек. ін-т. З 12.1975 - аспір. катедри планування нар. госп. і фінансів, Москов. ек.-стистичний ін-т. З 09.1978 - асистент, з 08.1982 - доц. катедри грошового обігу і кредиту, Терноп. фін.-ек. ін-т. З 09.1988 - докторант, Москов. ек.-статистичний ін-т. З 03.1991 - проф., зав. катедри грошового обігу та кредиту, Терноп. фін.-ек. ін-т. З 04.1992 - 1-й заст. голови правління, Нацбанк України. 10.1992-12.93 - 1-й заст. Міністра, Мін-во фінансів України. 12.1993-11.94 - заст. голови, Аґентство міжнар. співробітництва та інвестицій. 11.1994-06.96 - 1-й заст. Міністра, Мін-во фінансів України. 10.1996-01.97 - радник Прем'єр-мін. України з питань банків і банк. діяльності. 01.1997-10.98 - президент, Укр. ґазоресурсний консорціум. 01.2000-01.01 - кер. служби Віце-прем'єр-мін. України. 05.03.-27.09.2005 - Голова, Гол. контрольно-ревізійне управління України.
Акад. АІНУ.
Контакти:


Роздрукувати довідку