Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.02.2019

Дата оновлення БД 21.02.2019

Павленко Юрій Олексійович; ВР України, чл. фракції ПП "Опозиційний блок" (з 11.2014), чл. Ком-ту з питань свободи слова та інформаційної політики (з 12.2014).

Н. 20.03.1975 (м.Київ); укр.; одружений; має 2 синів.

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, іст. ф-т (1992-97), історик, викладач історії; Укр. академія держ. упр. при Президентові України (1997-99), маґістр державного управління.

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014 від ПП "Опозиційний блок", 24 в списку. На час виборів: керівник Центру захисту прав дитини всеукраїнської громадської організації "Служба захисту дітей", б/п.

Нар. деп. України 6 склик. 11.-12.2007 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 7 в списку. На час виборів: голова Житомир. облдержадмін., чл. НСНУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (11.-12.2007). Склав деп. повноваження 19.12.2007.

Нар. деп. України 5 склик. 04.-09.2006 від Блоку "Наша Україна", N 22 в списку. На час виборів: Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту, молоді та спорту, чл. НСНУ. Чл. Ком-ту з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 12.09.2006.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-03.05 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 40 в списку. На час виборів: голова Молодіжної партії України, член Молодіжної партії України. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), секретар Ком-ту з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму (з 06.2002). Склав деп. повноваження 03.03.2005.

1991-92 - голова, молодіжне об'єднання "ГМП". 1993-94 - заст. голови, Київ. міська орг. СУС. 1994-96 - кор. інформ. відділу УРП. З 06.1994 - деп. Харківської райради нар. деп. м.Києва. 01.-05.1995 - гол. адміністратор, фестиваль "Україна. Весна. Славутич", ф. "Зінтеко". 06.-09.1995 - зав. відділу у зв'язках з громадськістю, мистецький центр "Терен". 10.1995-03.97 - журналіст, коментатор, ведучий, студія "TV-Табачук". 07.-10.1997 - кер. відділу проєктів, СП "Ай Пі Київ". 09.1998-09.99 - директор, ТОВ "Євро віжн плюс". 07.2000-12.01 - спеціаліст зі зв'язків з громадськістю, ВАТ "ПБК "Славутич". 04.02.-01.03.2005 - Міністр України у справах сім'ї, дітей та молоді. 01.03.2005-29.11.06 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту. 08.-25.12.2006 - радник Президента України. 26.12.2006-17.10.07 - голова, Житомир. облдержадмін. 18.12.2007-11.03.10 - Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту. 08.2010-08.11 - голова ради експертів з розвитку місцевого самоврядування, ГО "Інститут соціально-економічного розвитку". Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (25.05.-24.10.2007). 11.08.2011-24.02.14 - Уповноважений Президента України з прав дитини.

Віце-президент Міжнар. асоц. зовнішньої політики (з 06.1996). Голова Сп. християнсько-дем. молоді України (05.1995-99). Голова Організації політичного розвитку - Молодіжна партія України (з 2000 - Молодіжна партія України) (04.1999-03.2005). Член президії Ради НС "Наша Україна" (03.-11.2005); член Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005); член президії Ради НС "Наша Україна" (з 12.2006). Голова Всеукр. молодіжної громад. організації "Молодіжний союз "Наша Україна" (з 10.2005); Представник України у Виконавчій раді Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) (з 06.2005); голова спостережної ради Держ. фонду сприяння молодіжному житловому будівництву.

Держ. службовець 1-го ранґу (12.2006). Засл. працівник фіз. культури і спорту України (10.2008). Орден "За заслуги" III ст. (06.2008).

Володіє англ. мовою.

Захопл.: спорт, подорожі.

Контакти:


Роздрукувати довідку