Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Чорноволенко Олександр Віленович, к.ек.н. (1985); кол. нар. деп. України; с.н.п. відділу реґіональних систем упр. Ін-ту кібернетики НАНУ.

Н. 28.03.1955 (м.Київ); укр.; батько Вілен Пилипович (1929) - соціолог, к.філос.н., зав. сектору Ін-ту соціології НАНУ; мати Клара Петрівна (1931) - філософ, к.філос.н., доц. Київ. держ. ін-ту фізкультури та спорту; дружина Закревська Людмила Олександрівна (1954) - математик-економіст, к.ек.н., с.н.п. Ін-ту кібернетики НАНУ, деп. Київ. міськради; син Андрій (1987).

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т кібернетики (1972-77), "Ек. кібернетика", математик-економіст; канд. дис. "Організація та методи синхронізації виробництва".

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 220, м.Київ, від ВО "Батьківщина". За 32,03%, 28 суперн. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина. Чл. фракції ВО "Батьківщина" (з 12.2012), голова підкомітету з питань бюджетної політики Ком-ту з питань бюджету (з 12.2012).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від блоку "Наша Україна - Народна самооборона", N 70 в списку. На час виборів: голова Київ. міської орг. НРУ. Чл. фракції Блоку "Наша Україна - Народна самооборона" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку "Наша Україна", N 51 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. НРУ. Чл. Ком-ту з питань бюджету (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 35 в списку. На час виборів: нар. деп. України, член НРУ. Чл. фракції "Наша Україна" (05.2002-09.05), уповноваж. пред. фракції НРУ (з 09.2005), чл. Ком-ту з питань бюджету (з 06.2002).

Нар. деп. України 3 склик. 10.1998-04.2002 від НРУ, N 43 в списку. На час виборів: нач. валютно-експертного упр. Київ. міськдержадмін., чл. НРУ. Чл. фракції НРУ (10.1998-03.99); уповноваж. представник фракції НРУ (першої) (з 03.1999; з 04.2000 - фракція НРУ). Чл. Ком-ту з питань бюджету (з 11.1998). 09.1996-10.98 - нач. валютно-експертного упр., Київ. міськдержадмін. 05.1990-07.94 - деп., співгол. планово-бюджетної комісії, співгол. Демблоку, голова фракції НРУ, Московська райрада м.Києва. З 07.1994 - деп. (XXII, XXIII склик.), голова деп. ґрупи "Столиця", заст. голови постійної деп. комісії з питань планування, бюджету та фінансів, голова підкомісії з питань соц.-ек. розвитку Києва, Київ. міськрада. Чл. НРУ (1989). 05.1990-10.92 - заст. голови, з 10.1992 - голова, Московська р-на орг. НРУ м.Києва. З 06.1996 - заст. голови, з 04.1999 - голова Київ. міської орг. НРУ, чл. Політради НРУ (з 03.1999). З 12.1993 - голова Центр. контрольно-ревізійної комісії НРУ. Був чл. ВО "Батьківщина".

Автор понад 50 наук. праць, зокрема монографії "Опыт моделирования социальных процессов" (1989, співав.). Володіє анґл. мовою. Захопл.: історія, етнографія, політологія, соціологія.



Роздрукувати довідку