Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
11.12.2018

Дата оновлення БД 10.12.2018

Толстоухов Анатолій Володимирович, д.філос.н. (2004), чл.-кор. АПНУ (Відд. психології, вікової фізіології та дефектології, 11.2006); кол. нар. деп. України.
Н. 02.01.1956 (м.Харцизьк, Донец. обл.) в сім'ї робітника; рос.; дружина Світлана Валентинівна (1956) - к.пед.н.; сини Олексій (1978) - директор Київського зоопарку, Валентин (1983).  
Осв.: Орловський держ. пед. ін-т (1978), вчит. історії, суспільствознавства і анґл. мови; ВПШ при ЦК КПУ, відд. журналістики (1988); канд. дис. "Філософсько-світоглядні засади оптимального управління екологічною ситуацією в Україні" (Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, 1999); док. дис. "Творення еко-майбутнього в контексті ґлобалізації: проблеми керування та перспективи розвитку" (Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка, 2004).
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-03.10 від Партії реґіонів, N 83 в списку. На час виборів: Міністр КМ України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 12.2007). Склав деп. повноваження 11.03.2010.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-06.04 від блоку "За єдину Україну!", N 14 в списку. На час виборів: 1-й заступник голови НДП, член НДП. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції НДП (06.2002-05.04), чл. фракції НДП та ПППУ (05.-06.2004); заст. голови Ком-ту з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (з 06.2002). Склав деп. повноваження 03.06.2004.
Нар. деп. України 12(1) склик. з 03.1990 (2-й тур) до 04.1994, Волноваський виб. окр. N 148, Донец. обл. Секр. Комісії у справах молоді.
09.1973-07.78 - студент іст.-анґл. ф-ту, Орловський держ. пед. ін-т. 08.1978-05.79 - вихователь, колонія для неповнолітніх, м.Орел; директор, краснянська 8-річна школа Орловської обл. 05.1979-10.80 - служба в армії: курсант полк. школи, заст. ком. взводу, секретар орг. ВЛКСМ дивізіону. 11.1980-08.81 - викладач історі історії ПТУ N 48, м.Зугрес Донец. обл. 08.1981-03.83 - директор 8-річної школи-інтернату, м.Зугрес. 03.1983-02.86 - лектор, інстр. відділу пропаґанди та аґітації, Харцизький МК КПУ. 02.-08.1986 - зав. відділу соц. питань, редакція газети "Социалистическая Родина", м.Харцизьк. 09.1986-07.88 - слухач відд. журналістики, ВПШ при ЦК КПУ. 08.1988-08.90 - заст. редактора, Волноваська райгазета "Знамя труда". 08.1990-05.94 - секр. Комісії ВР України у справах молоді. 05.-07.1994 - ґен. директор, Інформ. аґенство "Українське молодіжне аґенство", м.Київ. 08.1994-09.95 - заст. голови ради, Фонд сприяння розвитку мистецтв; президент, телерадіокомпанія "Світязь"; редактор, газета "Завтра". 09.1995-07.97 - заст. Міністра КМ України з реґіон. і громадсько-політичних питань. 25.07.1997-20.12.99 - Міністр КМ України. 16.-27.12.1999 - Урядовий секретар КМ України. 02.2000-10.01 - заст. голови з питань освіти та культури, Київ. міськдержадмін. 10.2001-04.02 - 1-й заст. голови НДП (на пост. основі). 31.07.2003-29.01.05; 04.08.2005-18.12.07; 11.03.-09.12.2010 - Міністр КМ України. Радник, спеціальний уповноважений Прем’єр-міністра України (з 2011).
Обраний нар. деп. України 3 склик. 03.1998 від НДП, N9 в списку. На час виборів: Міністр КМ України, чл. НДП. Зняв кандидатуру. Чл. КПРС (1982-91). Був чл. оргкомітету зі створення СПУ. Був заст. голови - координатором ТКУ. Заст. голови НДП з реґіон. політики (11.1998-12.2000); чл. політвиконкому і Політради НДП (з 02.1996), голова Київ. міської орг. НДП, 1-й заст. голови НДП (з 12.2000); кер. центр. штабу НДП на виборах до ВР України (з 10.2005); чл. Партії реґіонів; позашт. радник Президента України (до 01.2005).
Засл. працівник освіти України (05.2001). Орден "За заслуги" ІІІ (08.1997), II ст. (2004). Почесна грамота КМ України (12.1999, 12.2000, 12.2004). Почесна грамота ВР України (2002). Нагруд. знак "Державна служба України "За сумлінну працю" (1999). Орден "Святий Князь Володимир" II ст. (08.1999, УПЦ).
Держ. службовець 1-го ранґу (12.1999).
Володіє анґл. мовою.
Захопл.: книжки, театр, спорт.


Роздрукувати довідку