Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.04.2019

Дата оновлення БД 20.04.2019

Беспалий Борис Якович; кол. нар. деп. України.
Н. 25.05.1953 (м.Ірпінь, Київ. обл.); дружина Галина Григорівна (1957); син Сергій (1984).
Осв.: Київ. держ. пед. ін-т, фіз.-мат. ф-т (1974-79), "Математика та інформатика".
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Блоку "Наша Україна", N 15 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. НСНУ. Заст. голови Ком-ту з питань правової політики (з 07.2006), чл. фракції Блоку "Наша Україна" (з 04.2006).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 223, м. Київ, висун. Вибор. блоком політичних партій "Блок Віктора Ющенка "Наша Україна". За 25.52%, 20 суперн. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002, уповноваж. пред. з 03.2005), секретар Ком-ту з питань державного будівництва та місцевого самоврядування (з 06.2002).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-04.2002 від НДП, N 18 в списку. На час виборів: зав. політичного відділу секретаріату НДП. Чл. фракції НДП (05.1998-06.99), чл. фракції ПРП "Реформи-Конґрес" (06.1999-12.2001), позафр. (12.2001-01.02), чл. фракції УНР (з 01.2002). Чл. Ком-ту з питань правової реформи (з 07.1998, пізніше - Ком-ту з питань правової політики).
1970 - робітник, комбінат "Проґрес", м.Ірпінь. 1972-74 - служба в армії. Навчався в ін-ті. 1979-81 - учит. математики, СШ N 21 м.Києва. 1981-89 - інженер, ст. інж.-математик, нач. бюра інформ.-обчисл. центру, Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. 1989-90 - зав. бюра програмування, об'єднання "Телекс". 1990-93 - гол. конструктор, СКБ "Київ". 1993-96 - гол. програміст, НВО "Ітек". 1990 - чл. Київ. ліберально-дем. спілки. 1990 - чл. оргкомітету ЛДПУ, 1991-96 - чл. Партії дем. відродження України, секр. наукової колеґії партії, голова Київ. міської орг. Кер. аналітичної служби секретаріату об'єднання "Нова Україна". 1995-96 - чл. оргкомітету НДП. З 1996 - зав. політичного відділу секретаріату НДП. Чл. НДП (02.1996-05.99); чл. Політради (02.1996-05.99), Політвиконкому НДП (02.1996-06.1997, 11.1998-05.99). Чл. правл. ПРП (з 05.1999). Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в єдиному загальнодерж. виб. окр. (2004-05). Радник Президента України (поза штатом) (03.2005-10.06), Пост. пред. КМ України у ВР України (з 11.2005). Член президії Ради НС "Наша Україна" (03.2005-06.07).
Орден "За заслуги" III ст. (08.2005).


Роздрукувати довідку