Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
14.11.2018

Дата оновлення БД 12.11.2018

Шевчук Сергій Володимирович; кол. нар. деп. України.
Н. 17.10.1955 (м.Володимир-Волинський, Волин. обл.); укр.; батько Володимир Прокопович (1928) - інж., викладач Володимир-Волинського технікуму с. г.; мати Марія Сергіївна (1928-2010) - лікар Володимир-Волинської райлікарні; дружина Людмила Іванівна (1955) - лікар; син Віталій (1978) - економіст, програміст.
Осв.: Терноп. мед. ін-т, лікувальний ф-т (1972-78), лікар-лікувальник; Ін-т держ. управління та самоврядування при КМ України (1993-94), маґістр держ. упр.
Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 21 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Заст. голови Ком-ту з питань европейської інтеґрації (12.2007-05.10), голова підкомітету з питань адаптації законодавства України до законодавства ЄС (01.2008-05.10). Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань охорони здоров'я (з 05.2010).
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 21 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ВО "Батьківщина". Заст. голови Ком-ту з питань Європейської інтеґрації (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 12.06.2007.
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06 від блоку "За єдину Україну!", N 27 в списку. На час виборів: Державний секретар Міністерства охорони здоров'я України, член НДП. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. фракції НДП (06.2002-05.04), уповноваж. пред. фракції НДП та ПППУ (05.-12.2004), позафр. (15.-23.12.2004), чл. фракції НАПУ (12.2004-03.05), чл. фракції НП (01.-04.03.2005), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 03.2005), голова підком-ту зв'язків з европейськими країнами Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 06.2002).
Нар. деп. України 3 склик. 03.1998-12.2001, виб. окр. N 23, Волин. обл. На час виборів: заст. голови Волин. облдержадмін., чл. НДП. Голова Ком-ту з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (07.1998-02.2000), чл. Ком-ту з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (02.2000-12.01), чл. фракції НДП (05.1998-12.2001). 20.12.2001 склав депутатські повноваження.
09.1977-05.78 - санітар, Терноп. обл. клінічна психлікарня. 08.1978-07.79 - лікар-інтерн, Луцька обл. психіатрична лікарня. 1979-80 - лікар психіатр-нарколог поліклініки N 1, Луцька міськлікарня. 11.1980-09.1982 - зав. відділення, 09.1982-01.92 - гол. лікар, Волин. обл. наркологічний диспансер. 01.1992-07.94 - гол. лікар, Волинське об'єднання медико-соціальної реабілітації. 07.1994-11.95 - заст. голови, Волин. облрада нар. деп. 11.1995-04.98 - заст. голови з питань медицини та екології, Волин. облдержадмін. 24.07.2001-23.04.02 - Держ. секретар, Мін-во охорони здоров'я. Чл. Політради НДП, чл. політвиконкому НДП (з 2001), заст. голови НДП (до 12.2004). Чл. УРП "Собор" (2005), чл. ВО "Батьківщина" (з 2005). Чл. Ком-ту нац. порятунку (11.2004-01.05). Держ. службовець 1-го ранґу (02.2002). Почесна грамота КМ України (12.2003).
Володіє анґл., польс. мовами.
Захопл.: туризм.


Роздрукувати довідку