Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.02.2019

Дата оновлення БД 19.02.2019

Кисельов Олександр Володимирович, чл. Партії реґіонів; Держ. інспекція України з контролю за цінами, Голова (19.01.2012-10.09.2014).

Н. 25.06.1953 (Московська обл., Росія).

Осв.: Донец. держ. ун-т (1976), радіофізик.

Нар. деп. України 04.2005-04.06 від СДПУ(О), N 29 в списку. На час виборів: голова правління-президент ЗАТ "Луганський енергетичний альянс", член СДПУ(О). Чл. фракції СДПУ(О) (04.-12.2005), чл. фракції Партії реґіонів "Реґіони України" (12.2005-04.06), чл. Ком-ту ек. політики, управління нар. господарством, власності та інвестицій (05.2005-04.06).

1976-78 - м.н.п., Луган. філія Ін-ту "Діпровуглеавтоматизація". 1978-79 - інструктор, 2-й секретар, Ленінський РК ЛКСМУ м.Ворошиловграда. 1979-80 - 2-й секретар, 1980-83 - 1-й секретар, Ворошиловгр. МК ЛКСМУ. 1983-91 - заст. нач. відділу тех. контролю, заст. нач. упр. якості продукції, заст. голови профкому, пом. ґен. директора, ВО "Ворошиловградтепловоз" ("Луганськтепловоз". 1991-97 - ґен. директор, Луган. реґіон. асоціація ділового співробітництва з зарубіжними партнерами "ЕДДА". З 1997 - голова правління - ґен. директор ЗАТ "Фонд", голова правління-президент, ЗАТ "Луганський енергетичний альянс". 2002-2003 - ґен. директор, Торговий дім "Ґаз України". 06.2002-12.06 - чл. правління, 12.2003-03.05 - заст. голови правл., НАК "Нафтоґаз України". Деп. Луган. облради (2006-10).

Чл. СДПУ(О) (з 1999); чл. Політради СДПУ(О) (з 03.2003), чл. Політбюра (з 03.2005), секретар Луган. ОК СДПУ(О) (з 03.2005).

Орден "За заслуги" III (10.1999), II ст. (05.2003). Почесна грамота КМ України (06.2003).



Роздрукувати довідку