Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Горбатюк Микола Дмитрович; Держ. податкова адмін. у Житомир. обл., голова (07.2005-07).
Н. 21.06.1948 (с.Орепи, Новоград-Волинський р-н, Житомир. обл.); укр.; дочка Леся - зав. лабораторії; сини Любомир і Юрій - податківці.
Осв.: Рогачів-Волинський зоотех. тех-м (1971); Білоцерківський с.-г. ін-т (1979), зооінженер; Рівн. міжнар. економіко-гуманітарний ін-т (2001), економіст-фінансист.
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Новоград-Волинський виб. окр. N 158, Житомир. обл., висун. виборцями. Чл. Ком-ту з питань Чорнобильської катастрофи. Чл. фракції АПУ. На час виборів: голова с.-г. підпр. "Мрія" Новоград-Волинського р-ну.
03.1971-07.73 - гол. зоотехнік, 07.1973-04.74 - секретар парт. організації, колгосп ім. Чкалова Новоград-Волинського р-ну. 04.1974-11.79 - секретар парт. організації, заст. голови правл., колгосп ім. Постишева Новоград-Волинського р-ну. 11.1979-03.85 - голова правл., колгосп ім. Чкалова Новоград-Волинського р-ну. 03.1985-12.93 - голова правл., колгосп "Шлях Леніна" (колективне с. г. підприємство "Мрія") Новоград-Волинського р-ну. 12.1993-05.94 - заст. голови (на громад. засадах), Новоград-Волинська райрада нар. деп. 05.1994-05.98 - нар. деп. України. 07.1998-11.99 - гол. спеціаліст відділу контролю видатків на розвиток виробничої інфраструктури та наукові дослідження Департаменту контролю видатків на економічну діяльність держави, Рахункова палата ВР України. 11.1999-03.2000 - нач. відділу аналізу законодавчих ініціатив та роботи із зверненнями і запитами нар. деп. України Гол. упр. методології впровадження і супроводження нормативно-правових актів з питань оподаткування, 03.2000-10.01 - нач. Упр. супроводження законопроєктів та взаємодії з ВР України, нач. Упр. з питань забезпечення роботи з органами держ. влади, 10.2001-07.05 - заст. нач. Упр. з питань забезпечення роботи з органами держ. влади, Держ. податкова адмін. України. 03.07.2005 - в.о. голови, Держ. податкова адмін. у Житомир. обл.
Держ. радник податкової служби 2-го ранґу. Орден "За заслуги" III ст. (1997). Почесний працівник податкової служби (2003). Нагруд. знак ""За честь і службу" (2005). Відмінник освіти. Бронзова медаль ВДНГ "За досягнуті успіхи у розвитку народного госодарства СРСР". Орден преподобного Нестора Літописця (УПЦ), Орден "Зв'ягеля" (за заслуги перед Новоград-Волинським). Почесна відзнака за заслуги перед Новоград-Волинським р-ном.


Роздрукувати довідку