Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
28.05.2020

Дата оновлення БД 27.05.2020

Ярема Олександр Йосипович; Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України (з 18.03.2020)
Н. 23.03.1974 (м.Ужгород); укр.; батько Йосип Васильович (1946) - директор МПП "Фрегат"; мати Ольга Терентіївна (1950) - інж.-технолог ВО "Тиса".
Осв.: Нац. аграр. ун-т, ф-т агрохімії та ґрунтознавства (1991-96), інж.-землевпорядник.
1996-97 - викладач-стажист катедри земельного кадастру, Нац. аграрний ун-т. З 11.1996 - кер. відділу роботи з громад. організаціями, з 10.1997 - заст. голови з роботи з молодіжними та громад. дитячими організаціями, Укр. нац. ком-т молодіжних організацій; пом.-консультант нар. деп. України. Заст. голови Коорд. ради Світового конґресу українських молодіжних організацій (з 08.1998). 2005-2007 - Мін-во України у справах сім'ї, молоді та спорту, директор Департаменту молодіжної політики.
Чл. ХДПУ (11.1993-05.95); голова громад. орг. "Християнсько-демократична молодь" (з 04.1995); чл. правл. партії "Реформи і порядок" (з 10.1997).
Лавреат Премії КМ України за внесок молоді у розбудову держави (06.2000).Мін-во молоді та спорту України, заст. міністра ( 16.03.2016-18.03.2020). 
Захопл.: гірські лижі, книги.
Контакти:


Роздрукувати довідку