Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.11.2020

Дата оновлення БД 24.11.2020

Синютка Олег Михайлович; ВР України, чл. фракції ПП "Європейська солідарність" (з 08.2019), голова підкомітету з питань забезпечення діяльності народних депутатів України Комітету Верховної Ради України з питань Реґламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України (з 09.2019).

Н. 14.02.1970 (с.Куропатники, Бережанський р-н, Терноп. обл.); укр.; батько Михайло Олексійович (1939) - учит. історії; мати Євгенія Петрівна (1943) - учит. математики; одружений; має дочку.

Осв.: Прикарп. держ. ун-т ім. В.Стефаника, ф-т історії та педагогіки (1988-93), учитель історії; ек. ф-т (1993-95), "Економіка та управління".

Нар. деп. України 9 склик. з 08.2019 від ПП "Європейська солідарність", N 9 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, чл. ПП "Європейська солідарність".

\+03.2006 канд. в нар. деп. України від Блоку "Наша Україна", N 296 в списку. На час виборів: заступник Івано-Франківського міського голови, чл. НСНУ.

04.2002 канд. в нар. деп. України від блоку В.Ющенка "Наша Україна", N 146 в списку. На час виборів: голова правління ЗАТ "Прайд-інвест", член ПРП. 03.1998 - канд. в нар. деп. України від ПРП, N 27 в списку. На час виборів: голова правл. АТ "Прайд-Інвест" (м.Івано-Франківськ), чл. ПРП.\+

09.1987-08.88 - студент, Прикарпатський ун-т ім. В.Стефаника. 09.1988-07.89 - служба в армії. 09.1989-07.93 - студент, Прикарпатський ун-т ім. В.Стефаника. 02.1992-09.94 - голова, Івано-Фр. відд. Фонду соц. адаптації молоді України. 10.1994-07.95 - слухач курсів менеджерів персоналу, Прикарпатський ун-т ім. В.Стефаника. 08.1995-01.2001 - голова, СТ "Маслосоюз", м.Тростянець. 01.2001-05.02 - в.о. директора, ТОВ "Івано-Франківськ АвтоЗАЗ-ДЕУ". 05.2002-05.06 - заст. міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, виконком Івано-Фр. міськради. 05.-10.2006 - голова пост. комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій (на пост. основі), Івано-Фр. облрада. 11.2006-01.07 - заст. міського голови з питань економіки та соц. політики, 01.-07.2007 - директор департаменту ек. політики, Львів. міськрада. 07.2007-12.14 - 1-й заст. Львів. міського голови. 12.2014-06.19 - голова Львів. облдержадмін. Співзасновник (1990), в.о. голови Студ. братства. Голова Івано-Фр. обл. орг. ПРП (1997-2005); голова Івано-Фр. міської орг. НСНУ; деп. Івано-Фр. облради (2006-10), голова пост. комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій.

Захопл.: футбол.

Контакти:


Роздрукувати довідку