Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.06.2019

Дата оновлення БД 19.06.2019

Чечетов Михайло Васильович, к.ек.н., д.н. з держ. упр., проф., чл. Партії реґіонів (з 11.1997); кол. нар. деп. України.

Н. 03.10.1953 (с.Любимовка, Коренєвський р-н, Курська обл., Росія); рос.; батько Василь Григорович (1930-1993) - гірн. майстер; мати Ольга Петрівна (1928) - робітниця збагач. фабрики, пенс.; дружина Наталя Федорівна (1954) - к.ек.н., доц., засл. економіст України, зав. відділу Апарату ВР України; дочка Тетяна (1979) - викладач Харків. нац. ек. ун-ту.

Осв.: Харків. інж.-ек. ін-т, гірн. ф-т (1979), інж.-економіст, "Економіка, орг. і упр. гірничою пром."; док. дис. "Державне управління приватизацією у контексті трансформації відносин власності в Україні" (Нац. академія держ. управління при Президентові України, 2006). Нар. деп. України 7 склик. з 12.2012 від Партії реґіонів, N 21 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР.

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Партії реґіонів, N 135 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. ПР. Уповноваж. пред. фракції Партії реґіонів (11.-12.2007), чл. фракції Партії реґіонів (з 11.2007), чл. Ком-ту з питань промислової і реґуляторної політики та підприємництва (з 12.2007), голова підкомітету з питань підприємництва (з 01.2008).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від Партії реґіонів, N 112 в списку. На час виборів: професор Харків. нац. економічного ун-ту, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (05.-09.2006), заст. голови фракції Партії реґіонів (з 09.2006), голова підкомітету з питань приватизації, націоналізації та банкрутства Ком-ту з питань економічної політики (з 07.2006).

Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Юнокомунарівський виб. окр. N 125, Донец. обл., висун. тр. кол. Заст. голови Ком-ту з питань ек. політики та упр. нар. госп. Чл. фракції "Соціально-ринковий вибір". На час виборів: Харків. інж.-ек. ін-т, декан ек. ф-ту.

09.-11.1971 - учень слюсаря збагачувальної фабрики, шахта "Юнком" комбінату "Орджонікідзевугілля", м.Єнакієве. 11.1971-01.74 - служба в армії. 03.-08.1974 - кріпильник, шахта "Юнком" комбінату "Орджонікідзевугілля". 09.1974-07.79 - студ., 08.1979-10.85 - інженер, аспір., викладач катедри бухгалтерського обліку і аудиту, 10.1985-09.86 - заст. декана ек. ф-ту, 09.1986-11.90 - ст. викладач, доц. катедри бухгалтерського обліку, 11.1990-04.92 - декан ек. ф-ту, 04.1992-04.94 проф. катедри бухгалтерського обліку і аудиту, Харків. інж.-ек. ін-т. 05.1994-05.98 - заст. голови Ком-ту з питань ек. політики та упр. нар. госп., ВР України. 05.-06.1998 - нач. Гол. упр. фін. політики, 07.1998-09.99 - заст. Міністра, Мін-во економіки України. 09.1999-04.2003 - 1-й заст. Голови, 15.04.2003-13.04.05 - Голова, Фонд держ. майна України.

Чл. ЛПУ (1994-97). 01.1996-04.97 - чл. виконкому ЛПУ. Був чл. Політвиконкому Партії реґіонів. Радник Президента України (поза штатом) (до 02.2014).

Засл. економіст України (1996). Почесна грамота КМ України (08.2001, 10.2003). Орден "За заслуги" III (10.2003), II (08.2011), І ст. (10.2013). Орден Святого Станіслава (2001). Держ. службовець 1-го ранґу (06.2000).

Автор понад 500 наук.-публіцист. праць. Захопл.: спорт, книги. П. 28.02.2015.

Контакти:


Роздрукувати довідку