Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
20.04.2019

Дата оновлення БД 19.04.2019

Товт Михайло Михайлович; кол. нар. деп. України; Ін-т законодавства ВР України, с.н.п.; почесний голова Дем. спілки угорців України; чл. Конституційної Асамблеї (з 05.2012).
Н. 05.10.1954 (с.Косини, Берегівський р-н, Закарп. обл.); угорець; батько Михайло Михайлович (1918-1999) - службовець; мати Ілона Михайлівна (1923-1969) - домогосп.; дружина Марія Габорівна (1956) - бухгалтер; сини Михайло (1981) і Габор (1984).
Осв. Дніпроп. ін-т інж. залізнич. транспорту, буд. ф-т (1972-77), інж.-будівельник шляхів сполучення.
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Берегівський виб. окр. N 169, Закарп. обл. Голова підком-ту з питань нац. меншин, етнічних ґруп і корінного населення Ком-ту з питань прав людини, нац. меншин і міжнац. відносин. Чл. МДҐ (до 10.1996 - групи "Центр").
08.1977-07.79 - служба в армії. 09.1979-12.80 - інж.-будівельник, комбінат комунальних підприємств, м.Берегове. 12.1980-11.82 - гол. інж. водоканалу, м.Мукачеве. 11.1982-04.87 - зав. міськкомунгоспу, м.Берегове. 04.1987-05.89 - голова, Берегівська міськрада нар. деп. 05.1989-04.92 - гол. інж., Закарп. облкомунуправління. 04.1992-08.94 - Представник Президента України в Берегівському р-ні. З 05.1998 - с.н.п. відділу міжнар. права та порівняльного законодавства, Ін-т законодавства ВР України. 04.2003-05.07 - кер. торговельно-ек. місії, Посольство України в Угорській Республіці. Голова Дем. спілки угорців України (1996-2002); президент Сп. сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні (з 1995).
Золота медаль Президента Угорської Республіки (1994). Орден "За заслуги" ІІІ ст. (06.1997).
Захопл.: виноградарство.


Роздрукувати довідку