Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
22.11.2019

Дата оновлення БД 21.11.2019

Бульба Степан Степанович; кол. нар. деп. України.
Н. 19.07.1950 (с.Омбиш, Борзнянський р-н, Черніг. обл.); укр.; дочка Наталія (1972) - економіст; дочка Ольга (1980).
Осв.: Військова інж. академія ім. В.Куйбишева, геодезичний ф-т (1973-78), військ. інж.-геодезист.
09.2007 канд. в нар. деп. України від СПУ, N 10 в списку. На час виборів: нар. деп. України, чл. СПУ.
Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-11.07 від СПУ, N 11 в списку. На час виборів: голова Полтав. облдержадмін., чл. СПУ. Голова підкомітету з питань соціального захисту військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань і правоохоронних органів спеціального призначення, осіб, звільнених з військової служби, та членів їх сімей, військових пенсіонерів Ком-ту з питань національної безпеки і оборони (з 07.2006), чл. фракції СПУ (з 04.2006).
Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-05.05 від СПУ, N 10 в списку. На час виборів: помічник-консультант народного депутата України, член СПУ. Чл. фракції СПУ (з 05.2002), голова підкомітету з проблем соціального захисту військовослужбовців, членів їх сімей та військових пенсіонерів Ком-ту з питань національної безпеки і оборони (з 06.2002). Склав деп. повноваження 19.05.2005.
10.1969-11.78 - ком. підрозділу, ком. в/ч. 11.1978-03.91 - викладач, ст. викладач катедри тактики, 03.-08.1991 - секр. парткому, Полтав. вище зенітно-ракетне уч-ще. 03.1991-01.92 - в розпорядженні командувача військ Київ. ВОкр. 01.-10.1992 - ст. викладач катедри загальної тактики, 09.1991-10.92 - гол. офіцерських зборів, Полтав. вище зенітно-ракетне уч-ще. 10.1992-05.2001 - ст. викладач катедри спеціальних історичних дисциплін та географії, Полтав. держ. пед. ін-т (ун-т) ім. В.Короленка. 09.1998-04.2002 - пом.-консультант нар. деп. України І.Бокого, Секретаріат ВР України. 04.02.2005-12.05.06 - голова, Полтав. облдержадмін.
Деп. Полтав. міськради (1994-98). Чл. КПРС (1974-08.91), КПУ (04.1994-03.95). Чл. СПУ (з 03.1995), 1-й секретар Полтав. ОК СПУ (з 11.1995), чл. політвиконкому Політради СПУ (з 05.2000); секретар Політради СПУ (ідеологія, пропаґанда, аґітація). Підполк. (1985). Держ. службовець 2-го ранґу (04.2005).
Автор (співав.) понад 40 наук. публікацій з проблем географії, картографії, історії, демографії, педагогіки, історіографії. Захопл.: публіцистика, поезія.
Контакти:


Роздрукувати довідку