Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
24.04.2019

Дата оновлення БД 23.04.2019

Шандрюк Олександр Іванович, к.ек.н. (1989); кол. нар. деп. України; президент Благодійного фонду "Громадянська єдність".
Н. 11.03.1953 (м.Запоріжжя); укр.; батько Іван Феодосійович (1923-1984) - інж.-металург; мати Ніна Іванівна (1927) - вчит. хімії, пенс.; дружина Наталя Андріївна (1951) - інж.-економіст, кер. відділу бухгалтерії АКБ "Національні інвестиції"; син Максим (1978) - ст. інженер АКБ "Укрпромбанк".
Осв.: Київ. ін-т нар. госп., планово-ек. ф-т (1970-74), економіст; канд. дис. "Варіантне прогнозування процесу управління НТП" (1989).
Нар. деп. України 2 склик. з 04.1994 (2-й тур) до 04.1998, Шевченківський виб. окр. N 266, Львів. обл., висун. УРП. Гол. підком-ту з европейських зв'язків Ком-ту у закорд. справах і зв'язках з СНД. Чл. ґрупи "Державність" (до 06.1996). На час виборів: Провід УРП, радник з ек. питань.
08.1974-01.80 - інженер, ст. інженер відділів АСУ і техніко-ек. обґрунтувань, Київ. ін-т автоматики. 01.1980-01.82 - с.н.п. відділу техніко-ек. обґрунтувань, НВО "Аналітприлад", м.Київ. 01.1982-02.84 - с.н.п. відділу госпрозрахункових робіт, Київ. політех. ін-т. 02.1984-11.85 - пров. інженер Упр. науково-дослідних робіт, Мін-во вищої і середньої спец. освіти. 11.1985-01.86 - аспір., Центр досліджень наук.-тех. потенціалу та історії науки АНУ. 01.-11.1986 - н.п. відділу прогнозування науково-тех. проґресу, Рада з вивчення продуктивних сил УРСР АНУ. 11.1986-07.92 - н.п., с.н.п., Центр дослідження науково-тех. потенціалу та історії науки АНУ. 07.1992-12.93 - 1-й секр., радник з питань економіки, торгівлі, науки та технологій, Посольство України в Канаді. 12.1993-05.94 - радник з ек. питань, Провід УРП. 12.2000-09.05 - директор, науково-аналіт. центр "Проєкт-"Україна". Чл. УРП (05.1990-11.2000), чл. Ради (01.1994-11.2000), чл. Проводу (05.1994-11.2000), заст. голови (10.1995-06.98), заст. голови УРП - голова Львів. обл. орг. УРП (06.-10.1998), голова УРП (10.1998-11.2000). Заст. голови ВГО "Громадський контроль" (з 06.2001). Заст. голови Політ. партії "Громадський контроль" (09.2001-06.05), чл. НСНУ (з 10.2005); кер. відділу методичного забезпечення і навчання парт. кадрів Центр. виконкому НСНУ (з 09.2005); директор науково-аналіт. центру "Проєкт-"Україна" (з 12.2000).
Автор (співав.) праць: "УРП і творення економічних засад незалежності України" (1992), "Методичні рекомендації з контролю за бюджетним процесом на рівні місцевого самоврядування" (2001, співав.), "Типовий пакет регламентних документів партії нового типу (умовна назва - "Спільна справа - Res Publica")" (2001, співав.), "Громадські слухання. Методичні рекомендації" (2002, співав.), "Модельний Статут територіальної громади" (2004, співав.) та ін.
Володіє анґл. мовою.
Захопл.: футбол, шахи.


Роздрукувати довідку