Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.11.2018

Дата оновлення БД 19.11.2018

Осика Сергій Григорович, к.юрид.н., доц.; кол. нар. деп. України.

Н. 27.03.1955 (м.Київ) в сім'ї службовців; укр.; дружина - викладач укр. мови; має сина.

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т міжнар. відносин і міжнар. права (1977), юрист; аспір. катедри міжнар. права та іноз. законодавства (1977-80).

Нар. деп. України 6 склик. 11.2007-12.12 від Блоку Ю.Тимошенко, N 51 в списку. На час виборів: тимчасово не працював, член ВО "Батьківщина". Чл. фракції "Блок Юлії Тимошенко" (11.2007-10.10), 1-й заст. голови Ком-ту з питань економічної політики (з 12.2007).

Нар. деп. України 5 склик. 04.2006-06.07 від Блоку Ю.Тимошенко, N 51 в списку. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Заст. голови Ком-ту з питань державного будівництва, реґіональної політики та місцевого самоврядування (з 07.2006), чл. фракції "Блоку Юлії Тимошенко" (з 05.2006). Склав деп. повноваження 15.06.2007.

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-04.06, виб. окр. N 96, Київ. обл., самовисування. За 43.46%, 15 суперн. На час виборів: радник Президента України, б/п. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002), уповноваж. пред. ґрупи "Народовладдя" (06.2002-05.04), чл. Ком-ту з питань правової політики (06.2002-10.03), уповноваж. пред. ґрупи "Демократичні ініціативи Народовладдя" (05.-09.2004), уповноваж. пред. фракції партії "Єдина Україна" (09.2004-02.06), чл. фракції Блоку Ю.Тимошенко (з 02.2006), чл. Ком-ту з питань фінансів і банківської діяльності (з 10.2003).

1981-83 - м.н.п. науково-дослід. сектору, 1983-91 - асистент катедри міжнар. права, Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. 1991-92 - ст. консультант, гол. консультант, секретаріат Комісії ВР України у закордонних справах. 11.1992-09.93 - радник Прем'єр-міністра України з питань зовнішньоек. зв'язків. З 09.1993 - 1-й заст. Міністра, з 10.1993 - заст. Міністра зовнішніх ек. зв'язків України. З 22.08.1994 - Міністр зовнішніх ек. зв'язків України. 03.07.1995-27.01.99 - Міністр зовнішніх ек. зв'язків і торгівлі України. 30.01.-11.07.1995 - Віце-прем'єр-міністр України з питань зовнішньоек. діяльності. 1999-2002 - радник Президента України. Був чл. Ради нац. безпеки при Президентові України; чл. Конституційної комісії від Президента України (11.1994-07.96).

Позашт. радник Президента України (до 01.2005). Чл. Ради НБУ (10.2000-02.05). Був чл. політвиконкому Партії "Єдина Україна" (з 07.2004), член ВО "Батьківщина".

Орден "За заслуги" III ст. (08.1998). Орден князя Ярослава Мудрого V ст. (07.2012).

Контакти:


Роздрукувати довідку