Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
26.08.2019

Дата оновлення БД 24.08.2019

Вербицький Олександр Євгенович; співголова Херсон. обл. ГО "За процвітання Херсонщини".
Н. 14.07.1937 (рудник Інгулець, Широківський р-н, Дніпроп. обл.); батько Євген Іванович (1910-1991); мати Віра Сергіївна (1911-1998); дружина Світлана Іванівна (1937); син Юрій (1962).
Осв. Херсон. морське уч-ще (1954-58), технік-судномеханік; Одес. ін-т інженерів морського флоту (1963-69), інж.-механік, "Суднові машини та механізми".
02.-05.1959 - копіювальник-кресляр, Херсон. з-д карданних валів. 05.1959-08.60 - лаборант, технік-конструктор СКБ, Херсон. комбайновий з-д ім. Г.І.Петровського. 08.1960-04.62 - секр. ком-ту комсомолу, Херсон. морехідне уч-ще. 04.1962-06.67 - інж.-конструктор, ґруповий механік, ст. інженер ґрупи наукової організації праці, Херсон. морський порт. 09.1971-11.72 - зав. пром.-транспортного відділу, Суворовський РК КПУ м.Херсона. 11.1972-10.75 - голова виконкому, Суворовська райрада деп. трудящих м.Херсона. 10.1975-10.78 - 1-й секр., Суворовський РК КПУ м.Херсона. 10.1978-03.80 - 2-й секр., Херсон. МК КПУ. 03.1980-03.83 - голова виконкому, Херсон. міськрада нар. деп. 03.1983-11.88 - заст. голови виконкому, 11.1988-07.91 - 1-й заст. голови виконкому, нач. Гол. планово-ек. управління, Херсон. облрада нар. деп.
07.1991-04.92 - 1-й заст. голови виконкому, нач. Гол. управління економіки і ринкових відносин, Херсон. облрада нар. деп. 04.1992-06.95 - 1-й заст. глави, нач. Гол. упр. економіки і ринку, Херсон. облдержадмін. 08.1995-06.97 - ґен. директор, підприємство "Дені". 06.-07.1997 - нач. відділу зовнішньоек. зв'язків і ліцензування управління економіки, Херсон. облдержадмін. 07.1997-04.98 - ґен. директор, підприємство "Дені". 05.1998-07.99 - ґен. директор, підприємство "ФПТТВ Лтд". 17.07.1999-01.11.2001 - голова, Херсон. облдержадмін. Радник Президента України (12.2001-2002); чл. Нац. ради з узгодження діяльності загальнодержавних і реґіональних органів та місцевого самоврядування (з 12.2000). Акад. Укр. академії наук нац. проґресу (1993).
Дипломант VII Міжнар. відкритого рейтинґу популярності і якості "Золота фортуна" (2001). Держ. службовець 1-го ранґу (09.1999). Орден Труд. Черв. Прапора (1976). Медалі: "За трудову доблесть. На відзначення 100-річчя з дня народження В.І.Леніна" (1970), "За трудову відзнаку" (1971), "Ветеран праці" (1984), "Захиснику Вітчизни" (1999). Почесна Грамота Президії ВР УРСР (1987). Орден "За заслуги" ІIІ ст. (08.2001).
Автор (співав.) підручника "Контракти" (1992), 2 довідників з підприємницької діяльності.
Контакти:


Роздрукувати довідку