Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
27.03.2019

Дата оновлення БД 26.03.2019

Балога Віктор Іванович; ВР України, чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2014); голова Єдиного центру.

Н. 15.06.1963 (с.Завидове, Мукачівський р-н, Закарп. обл.); укр.; дружина Оксана Анатоліївна (1966); сини Андрій (1988) і Павло (1994); дочка Софія (1999).

Осв.: Львів. торговельно-ек. ін-т (1984), товарознавець.

Нар. деп. України 8 склик. з 11.2014, виб. окр. N 69, Закарп. обл., самовисування. За 61,91%, 6 суперн. На час виборів: нар. деп. України, чл. член ПП Єдиний центр.

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14, виб. окр. N 69, Закарп. обл., від Єдиного центру. За 49.42%, 8 суперн. На час виборів: Міністр надзвичайних ситуацій України, чл. Єдиного центру. Чл. Ком-ту з питань европейської інтеґрації (з 12.2012).

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-09.05, виб. окр. N 71, Закарп. обл., самовисування. За 66.39%, 6 суперн. На час виборів: голова правління ТОВ "Барва", б/п. Чл. фракції "Наша Україна" (з 05.2002), чл. Ком-ту з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій (з 06.2002). Склав деп. повноваження 08.09.2005.

09.1980-06.84 - студент, Львів. торговельно-ек. ін-т. 07.1984-11.85 - служба в армії. 01.1986-05.87 - ст. товарознавець, заст. директора, Косинське споживче т-во Берегівської р-ної спілки споживчих товариств. 05.1987-10.92 - ст. товарознавець, Мукачівська госптоварна база Закарп. облспоживспілки. 10.1992-03.97 - директор, ТОВ "Рей-промінь", м.Мукачеве. 04.1997-04.98 - директор, ТОВ "Барва", м.Мукачеве. 04.1998-05.99 - Мукачівський міський голова. 05.05.1999-01.06.2001 - голова, Закарп. облдержадмін. З 04.2002 - Мукачівський міський голова. 04.02.-27.09.2005 - голова, Закарп. облдержадмін. 27.09.2005-05.10.06 - Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 15.09.2006-19.05.2009 - Глава, Секретаріат Президента України. 12.11.-09.12.2010 - Міністр України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи. 09.12.2010-03.12.12 - Міністр надзвичайних ситуацій України. Чл. Ради нац. безпеки і оборони України (11.09.06-26.05.09); деп Закарп. облради (2010-12).

Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 73 (2004-05). Голова Закарп. обл. орг. НСНУ (03.2005-10.06). 12.2006-03.07 - голова Ради НС "Наша Україна". Член Ради НС "Наша Україна" (03.2005-02.08); член Колеґії лідерів Єдиного центру (з 07.2008).

Держ. службовець 1-го ранґу (09.1999).

Контакти:


Роздрукувати довідку