Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Фабрикант Світлана Самуїлівна; Одес. облдержадмін., заст. голови (з 02.2021); кол. нар. деп. України; голова Партії "Сильна Україна" (07.2016-09.20); деп. Одес. облради (з 2020).
Н. 16.06.1967 (м.Одеса).
Осв.: Одес. нац. ун-т ім. І.Мечникова (2015), маґістр психології, викладач вищого навчального закладу.
Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від Партії реґіонів, N 24 в списку. На час виборів: начальник відділу реформування соціальної сфери патронатної служби Віце-прем’єр-міністра України - Міністра соціальної політики України, чл. ПР. Чл. фракції Партії реґіонів (12.2012-04.14), чл. Ком-ту з питань соціальної політики та праці (з 12.2012).
09.1987-01.91 - актриса Одеського експериментального творчого об’єднання «Студіо». 01.-03.1991 - тимчасово не працювала. 03.1991-05.94 -   математик-програміст МП „Інформбудсервіс”, м.Одеса. 06.1994-05.95 - редактор реклами, інформації, розваг Одеського телерадіооб’єднання   Одеської обласної державної телерадіокомпанії. 06.1995-06.99 - редактор Одеської обласної державної телерадіокомпанії. 06.-12.1999 - редактор телерадіокомпанії «РІАК-інформ», м.Одеса. 01.2000-06.09 - головний редактор ТОВ «РІАК-інформ». 07.2009-11.10 - ґенеральний директор ТОВ «Телерадіокомпанія «Моя Одеса». 11.2010-04.11 - в.о. заступника міського голови з питань діяльності Одеської міської ради. 05.2011-03.12 -    директор ТОВ «Телерадіокомпанія «Моя Одеса». 03.-05.2012 - позаштатний працівник - радник з питань удосконалення організаційно-методичного забезпечення надання соціальних послуг Державного центру зайнятості Міністерства праці та соціальної політики України. 05.-11.2012 - начальник відділу з питань реформування соціальної сфери Управління забезпечення діяльності Віце-прем’єр-міністра-Міністра соціальної політики України (патронатна служба). 12.2012-11.14 - нар. деп. України. 11.2014-07.15 - тимчасово не працювала. 07.2015-02.21 -    фізична особа - підприємець. 12.2020-02.21 - радник патронатної служби апарату Одеської обласної державної адміністрації.
Голова Одес. обл. орг. ПП "Сильна Україна" (2009-12), заст. голови партії "Сильна Україна" (з 08.2014).
Контакти:


Роздрукувати довідку