Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.06.2024

Дата оновлення БД 17.06.2024

Рябікін Павло Борисович; Надзв. і Повн. Посол України в Китайській Народній Республіці (з 26.04.2023).

Н. 06.06.1965 (м.Київ).

Осв.: Київ. ун-т ім. Т.Шевченка, ф-т міжнар. відносин і міжнар. права (1989), юрист-міжнародник; аспір. там же (1992). Стаж.: Ляйпцизький ун-т (1987), Кільський ун-т (2000).

Нар. деп. України 7 склик. 12.2012-11.14 від ПП "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка", N 28 в списку. На час виборів: заст. директора - начальник порту ТОВ "Рекреаційно-оздоровчий центр "Зелений порт", чл. ПП "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка". Чл. фракції ПП "УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка" (з 12.2012), чл. Ком-ту з питань транспорту і зв'язку (з 12.2012).

Нар. деп. України 4 склик. 04.2002-07.05, виб. окр. N 131, Миколаїв. обл., самовисування. За 40.52%, 10 суперн. На час виборів: нар. деп. України, б/п. Чл. фракції "Єдина Україна" (05.-06.2002). Чл. ґрупи "Народовладдя" (06.-10.2002), позафр. (11.-11.2002), чл. ґрупи "Демократичні ініціативи" (11.2002-05.04), позафр. (05.-06.2004), чл. ґрупи "Центр" (06.2004-03.05), голова підком-ту з питань господарського законодавства Ком-ту з питань економічної політики, управління народним господарством, власності та інвестицій (з 06.2002), чл. фракції "Наша Україна" (з 03.2005). Склав деп. повноваження 07.07.2005.

Нар. деп. України 3 склик. 06.2000-04.02, виб. окр. N 130, Миколаїв. обл. На час виборів: юрисконсульт ТОВ "Василь Кісіль і партнери". Чл. ґрупи "Відродження реґіонів" (09.2000-04.2001), чл. фракції Партії "Демократичний союз" (з 04.2001); чл. Ком-ту з питань правової політики (з 10.2000).

1983-85 - служба в армії. З 1989 - юрист-консультант, "Юрзовнішсервіс". З 1992 - адвокат, Київ. міська колеґія адвокатів. З 2002 - юрисконсульт, ТОВ "Василь Кісіль і партнери". 03.2005-08.06 - заст. Міністра транспорту та зв'язку України. 15.07.2009-27.04.10 - Надзв. і Повн. Посол України в Королівстві Данія. 06.2010-11.12 - заступник директора - начальник порту ТОВ "Рекреаційно-оздоровчий центр «Зелений порт». 07.2014-09.15 - заст. голови Київ. міськдержадмін. 09.2006-07.09, 06.2010-11.12, 10.2015-03.17 - заступник директора - начальник порту ТОВ "Рекреаційно-оздоровчий центр «Зелений порт». З 03.2017 - ґен. директор ДП "Міжнародний аеропорт "Бориспіль"". 18.11.2020-04.11.21 - Голова Державної митної служби України. 04.11.2021-20.03.23 - Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України.

Довірена особа канд. на пост Президента України В.Ющенка в ТВО N 132 (2004-05); член Ради НС "Наша Україна" (з 03.2005).

Дипломат. ранґ - Надзв. і Повн. Посланник 2-го класу (02.2010).

Володіє англ., нім. мовами.

Контакти:


Роздрукувати довідку