Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
21.07.2024

Дата оновлення БД 19.07.2024

Колишні керівники аграрної галузі
1991.05-1992.02 - Міністр сільського господарства України 
1992.02-1992.12 - Міністр сільського господарства УкраїниТкачук Василь Михайлович
1992.12-1995.08 - Міністр сільського господарства УкраїниКарасик Юрій Михайлович
1995.08-1996.06 - Міністр сільського господарства УкраїниГайдуцький Павло Іванович
1996.07-1997.02 - Міністр сільського господарства УкраїниХорішко Анатолій Ілліч
1997.04-1997.07 - Міністр сільського господарства УкраїниЗубець Михайло Васильович
1997.07-1998.04 - Міністр агропромислового комплексу УкраїниКарасик Юрій Михайлович
1998.04-1999.07 - Міністр агропромислового комплексу УкраїниСупіханов Борис Карабайович
1999.07-2000.01 - Міністр агропромислового комплексу УкраїниГладій Михайло Васильович
2000.01-2002.04 - Міністр аграрної політики УкраїниКириленко Іван Григорович
2002.04-2004.01 - Міністр аграрної політики УкраїниРижук Сергій Миколайович
2004.01-2004.12 - Міністр аграрної політики УкраїниСлаута Віктор Андрійович
2005.02-2006.08 - Міністр аграрної політики УкраїниБаранівський Олександр Петрович
2006.08-2010.03 - Міністр аграрної політики УкраїниМельник Юрій Федорович
2010.12-2014.02 - Міністр аграрної політики УкраїниПрисяжнюк Микола Володимирович
2014.02-2014.11 - Міністр аграрної політики УкраїниШвайка Ігор Олександрович
2014.12-2016.04 - Міністр аграрної політики УкраїниПавленко Олексій Михайлович
2016.04-2019.08 - Міністр аграрної політики УкраїниТрофімцева Ольга Василівна
2020.12-2022.03 - Міністр аграрної політики та продовольстваЛещенко Роман Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку