Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
25.07.2024

Дата оновлення БД 23.07.2024

Колишні керівники Служби безпеки України
1990.07-1991.09 - Голова КДБ УРСР (України) Голушко Микола Михайлович
1991.09-1991.11 - в.о. голови Служби національної безпеки УкраїниГолушко Микола Михайлович
1991.11-1993.10 - Голова Служби безпеки УкраїниМарчук Євген Кирилович
1994.07-1995.07 - Голова Служби безпеки УкраїниМаліков Валерій Васильович
1995.07-1998.04 - Голова Служби безпеки УкраїниРадченко Володимир Іванович
1998.04-2001.02 - Голова Служби безпеки УкраїниДеркач Леонід Васильович
2001.02-2003.09 - Голова Служби безпеки УкраїниРадченко Володимир Іванович
2003.09-2005.02 - Голова Служби безпеки УкраїниСмешко Ігор Петрович
2005.02-2005.09 - Голова Служби безпеки УкраїниТурчинов Олександр Валентинович
2005.09-2006.11 - Голова Служби безпеки УкраїниДріжчаний Ігор Васильович
2006.11-2010.03 - Голова Служби безпеки УкраїниНаливайченко Валентин Олександрович
2010.03-2012.01 - Голова Служби безпеки УкраїниХорошковський Валерій Іванович
2012.02-2013.01 - Голова Служби безпеки УкраїниКалінін Ігор Олександрович
2013.01-2014.02 - Голова Служби безпеки УкраїниЯкименко Олександр Григорович
2014.02-2015.06 - Голова Служби безпеки УкраїниНаливайченко Валентин Олександрович
2015.06.2019.08 - Голова Служби безпеки УкраїниГрицак Василь Сергійович
2019.08.-2022.07 - Голова Служби безпеки УкраїниБаканов Іван Геннадійович
Див.також:


Роздрукувати довідку