Верховна Рада України
ЦОВВ та нац. комісії
Центральні установи
Суди та прокуратура

Дні народження


Пробний доступ
(4 сторінок)
[Вихід]
Передплачено до
19.07.2024

Дата оновлення БД 17.07.2024

Колишні керівники галузі освіти і науки України
1984.06-1991.10 - Міністр вищої і середньої спеціальної освіти УкраїниПархоменко Володимир Дмитрович
1990.09-1992.05 - Міністр народної освіти УкраїниЗязюн Іван Андрійович
1992.10-1994.07 - Міністр освіти УкраїниТаланчук Петро Михайлович
1994.11-1999.01 - Міністр освіти УкраїниЗгуровський Михайло Захарович
1996.08-1998.04 - Міністр України у справах науки і технологійСеминоженко Володимир Петрович
1998.08-1999.04 - Міністр України у справах науки і технологійДовгий Станіслав Олексійович
1999.01-1999.12 - Міністр освіти УкраїниЗайчук Валентин Олександрович
1999.04-2000.02 - Голова Державного комітету України з питань науки та інтелектуальної власностіДовгий Станіслав Олексійович
1999.12-2005.02 - Міністр освіти УкраїниКремень Василь Григорович
2005.02-2007.12 - Міністр освіти УкраїниНіколаєнко Станіслав Миколайович
2007.12-2010.03 - Міністр освіти УкраїниВакарчук Іван Олександрович
2010.03-2013.02 - Міністр освіти і науки, молоді та спорту УкраїниТабачник Дмитро Володимирович
2013.02-2014.02 - Міністр освіти і науки УкраїниТабачник Дмитро Володимирович
2014.02-2016.04 - Міністр освіти і науки УкраїниКвіт Сергій Миронович
2016.04-2019.08 - Містр освіти і науки УкраїниГриневич Лілія Михайлівна
2019.08-2020.03 - Міністр освіти і науки УкраїниНовосад Ганна Ігорівна
2020.12-2023.03 - Міністр освіти і науки УкраїниШкарлет Сергій Миколайович
Див.також:


Роздрукувати довідку